Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You are just my boy[shonen-ai;yaoi]

#6
Multumesc pentru pareri...acum voi pune continuarea.Ma voi stradui!


<<A stat ceva timp intins pe canapeaua dn sufragerie,aproximativ 20 de minute,doar uitadu`se pe tavan si gandidu`se.20 de minute de liniste dupa care un mic zgomot ii deranjeaza linistea.Era stomacul sau care cerea ceva de mancare.Acesta se ridica mergand direct in bucatarie.Deschide frigiderul si priveste parca in vid.Desi era plin nimic din ce era acolo nu ii incanta pe baiat.In sfarsit isi ia un iaurt si se aseaza pe unul din scaune mancand linistit.Intre timp se aude usa apartamentului.Baiatul pune iaurtul deja gol in cosul de gunoi si merge sa intampine pe cel care tocmai intrase.
In holul principal se afla baiatul saten cu ochii caprui privind bland catre adolescent si spunandu-i "am ajuns acasa".
Tanarul merge la el imbrasisand-ul.Stomacul sau inca mai facea un mic zgomot.Nu se saturase cu mica portie de mancare pe care stapanul i-o oferise.De aceea baiatul fuge repede in bucatarie punandu-si un sort si vrand sa pregateasca ceva de mancare.Dar o voce ce se auzea din sufragerie il opreste.Acesta merge inapoi,trecand in sufragerie.Satenul se uita la el.Incepand sa rada.Baiatul se oftica cum prietenul sau se amuza pe seama sa.Insa acesta il cheama la el.Adolescentul merge usor catre baiatul ce il sorbea din priviri.
Adevarul e ca tanarul arata destul de bine iar parul lui albastru ii faceau ochii satenului sa straluceasca.Trecandu-si privirea in ochii sai verzi.Acesta il apuca de talie pe adolescent sotpindu`i la ureche cat de bine arata in sortul de bucatarie.Acesta isi trece usor buzele pe gatul adolescentului,mergand is sus pana ajunge la o parte moale si sarutandu`i agresiv buzele.
Adolescentul se lasa purtat,iar satenul il arunca intr`un gest bland pe canapea.Baiatul zambea satisfacut dar satenul nu avea de gand sa se opreasca asa ca usor se pune peste prada trantita pe canapea,pregatita sa fie devorata de pradator.Acesta incepe sa il sarute pe gat in timp ce prietenul sau il tinea de gat si era satisfacut.Cei doi au inceput sa se sarute fara orpire,in timp ce satenul isi pipaia prada in zonele intimi acesta nu facea altceva decat sa zambeasca.Dupa cateva momente fierbinti pradatorul is elibereaza prada,ridicandu`se usor de acolo si spunand ca va merge in bucatarie sa pregateasca ceva de mancare.
-Ren eu merg in bucatarie sa pregatesc ceva de mancare.Tu mergi si du-ti shiozdanul in camera -uitandu`se spre ghiozdanul trantit in living- si fa-ti un dus,schimba-te de hainele de scoala..ok? -toate acestea baiatul le-a spus razand protecotr
Ceea ce ii starnea rasul adolescentului asa ca raspunde foarte copilaresc:
-Da mama
Asa ca dupa asa baiatul se intoarce sa isi ia ghiozdanul insa mana lui este cuprinsa iar corpul lui este intors,buzele sale fiind acoperite de un sarut fierbinte.Dupa asta tanarul isi ia ghiozdanul si pleaca in camera sa.Iar satenul merge in bucatarie.
Desi locuiau impreuna de multa vreme acestia doi dormeau in camere separate.Cei doi inca nu avusesera relatii intime.Din dorinta adolescentului care inca nu se simtea pregatit.Doar uneori Ren mai mergea in camera lui Yuzi dormind cu el dar fara sa se intample nimic.
Adolescentul isi pune ghiozdanul la locul obisnuit apoi merge la dus.Intra in baie doar inchizand usa dupa el fara sa o incuie.Ce necesitate ar fi avut sa faca asta?Acesta intra la dus dand drumul la apa care ii trecea pe tot corpul usor rosiatic .Simtea acea senzatie racoritoare.NU se auzea decat sunetul apei curgand insa deodata se aude un zogmot venind de la usa.Era deschisa de cineva.In timp ce baiatul privea cu o anumita spaima catre usa in fata lui apare baiatul cu parul saten si ochii caprui privind`ul bland.Acesta incerca sa isi acopere partile intime care erau acum dezgolite si puteau fi vazute de oricine ar fi incercat sa le priveasca.Acesta isi acopera acele parti intime cu un prosop insa saatenul merge la dus oprind apa si luandu`i prosopul.Acesta ii atinge usor acea zona intimpa sarutadu`i buzele.Deci adolescentul era putin incordat ii placea senzatia
Baiatul ramas singur incepuse sa ii treaca rushine ji pielea sa revina la culoarea normala..opreshte dushul..iese ji se shterge..Era ink putin rushinat inauntru...Nu shtia ce va face...era prima data knd yuzi il vedea gol..fara nimiq pe el..Era ceva ciudat ji nou pt Renji..insa nu ii displacea..
Baiatul cu parul albastru iese intr`o pereche de pantaloni 3 sferturi albashtrii inchis ji un tricou cu scris pe piept "kiss me babe" de culoarea unui roz cu inscriptie albastra...Ji avea prosopul in kp...
Yuzi il vazu ji ii spuse sa ia un loc la masa...Ren se asheza..nu scotea o vorba ..ink avea senzatia noua pe care o simtea desi era putin rusinat.Dupa ce il saruta satenul pleaca de la dus porinind iar apa si spunand ca este gata masa.Adolescentul iese si se imbraca cu o pereche de pantaloni sport si un tricou pe care scria "Kiss me baby".Acest trece in bucatarie si inca privea rusinat catre prietenul sau.
Incercand sa aprinda o conversatie incepe sa ii povesteasca de fata cea noua Mitsue si ca trebuie sa o ajute la logica..Venind la cei doi acasa.Yuzi il privesste si vede ca tonul lui este putin schimbat.Insa continua si el cu conversatia despre acea fata dand semne de gelozie.Insa adolescentul il linisteste spunadu-i
-Nu iti face griji pentru mine nu exista altcineva decat tu.
Acesta se linisteste,apoi il anunta ca va trebui sa plece la tatal sau oricum dupa ce vor manca.Dar ren isi schimba tonul fiind uimit
-De ce mereu pleci asa?
Baiatul incepe sa rada spunand:
-Gelozie?
-Nu...doar ingrijorare
Asta il face si mai mult pe baiat sa rada.
-Nu iti face griji.Merg pentru ca are nevoie de mine sa il ajut cu firma.Oricum Nu as face ceva care te-ar putea face sa suferi niciodata.
Adolescentul se linisteste.Dar satenul continua conversatia.
-Apropo Ren nu ar trebui sa te simit rusinat pentru ce s-a intamplat.E ceva normal.Oricum daca te-a deranjat sa-mi spui.Nu vreau sa fac ceva ce ...nu ti-ar place sau...te-ar face sa te simti rau.
Tanarul era putin incordat insa spune
-Nu.Nu pot sa zic ca nu mi-a placut.Doar ca ma simt rusinat.Probaabil ca e ceva normal
Yuzi isi trece mana peste mana adolesecentului.Dupa asta cei doi au mancat in liniste.Cand deja au terminat suna telefonul.Baiatul cu parul albastru se ridica de pe scaun cu un gest copilaresc si fuge la telefon sa raspunda
In aparat il intampina o voce aspra si trecuta
-Buna ziua,sunt Mark tatal lui Yuzi ai putea te rog sa mi-l dai la telefon?
-Da nicio problema domnule ,imediat
Renji isi cheama prietenul iar acesta ii zambeste spunand ca vine.Adolescentul trece in bucatarie pentru a strange masa in timp ce satenul ia telefonul aspru si spune pe un ton nepasator "-Alo!"
Acesta insa fiind intampinat de o voce calma si blanda,aceasi voce doar alt ton,unul bland si protector.Acesta il intreaba chestii stupide printre care si daca il va onora cu prezenta la firma
-Da logic ca voi veni.Altceva?
-Pai..fratele tau va veni in aceasta seara.Satenul era imbufnat si protesta spunand ca nu are cum sa isi lase prietenul sigur cu fratele sau.in timp ce el va pleca intr-o afacere de doua zile.Insa protestul sau a fost in zadar,tatal sau il convinge ca totul va fi bine.Acesta nu se mai lungeste la vorba spunandu-i ca pleaca catre firma si inchizandu`i telefonul.
Dupa convversatia cu tatal sau baiatul se intoarce la adolescent anuntadu-si plecarea>Acestia isi iau la revedere printr-un sarut.In timp ce Yuzi deschidea usa sa plece in fata usi apare o fata cu parul rosu si ochii caprui patrunzatori
baiatul isi da seama ca aceasta era noua colega a lui Ren si o pofteste inauntru in timp ce isi ia la revedere de la Ren spunandu-i ca in aceasta seara va veni cu fratele sau Larry..Acesta pleaca inchizand usa dupa el...>>



Răspunsuri în acest subiect
You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 31-07-2008, 12:57 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 31-07-2008, 11:34 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-08-2008, 06:57 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 09-08-2008, 01:17 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 22-08-2008, 11:07 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 24-08-2008, 10:57 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 27-08-2008, 02:37 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 17-01-2009, 01:30 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 17-01-2009, 10:41 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 24-01-2009, 02:24 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 24-01-2009, 06:59 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-02-2009, 11:12 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 01-02-2009, 03:39 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-02-2009, 05:11 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 01-02-2009, 06:45 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 03-02-2009, 09:10 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 03-02-2009, 09:51 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 04-02-2009, 07:33 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 05-02-2009, 01:56 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-02-2009, 11:36 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 07-02-2009, 07:15 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 14-02-2009, 12:47 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-02-2009, 12:17 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 15-02-2009, 02:18 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-02-2009, 04:40 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 21-02-2009, 12:31 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 22-02-2009, 02:06 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 28-02-2009, 02:07 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 28-02-2009, 09:42 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-03-2009, 02:25 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 08-03-2009, 05:22 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 08-03-2009, 10:02 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 14-03-2009, 06:40 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 15-03-2009, 08:13 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-03-2009, 09:06 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 20-03-2009, 09:28 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 28-03-2009, 04:38 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 02-04-2009, 09:17 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 03-04-2009, 11:42 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 03-04-2009, 11:59 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de love_anime - 04-04-2009, 02:15 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 04-04-2009, 06:31 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 05-04-2009, 12:49 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 05-04-2009, 01:20 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 10-04-2009, 11:13 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 11-04-2009, 12:30 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Isis-Zeita iubirii - 11-04-2009, 02:56 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-05-2009, 03:31 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 02-05-2009, 05:21 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 08-06-2009, 12:00 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 08-06-2009, 06:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Greseli [shonen-ai / yaoi] chrissta 8 5.927 26-12-2009, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) Ice_angel_234 42 28.874 23-04-2009, 09:41 PM
Ultimul răspuns: chrissta
  Angels Love [shonen-ai / yaoi] Strawberry Ice 9 8.057 04-05-2008, 07:26 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow
  Raining in Paradise [shonen-ai] Kaoru Fuji 9 7.098 04-05-2008, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)