Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate The Song :P

Km retro ...oricum e mf :X:X:X
hai sa zicem ca un 9 mi se pare cel mai potrivit...deaorece genul asta de muzica nu ma incanta4..
http://www.youtube.com/watch?v=IR0gpraSscQ

I know,I know it's very oldddddddd.....dar am zis sa mai pun ceva mai putin rock21..
Simple plan-Welcome to my life

[da un edit si pune un link bun 39 ]

Revenind la melodie, da e veche dar totusi noua 21 imi place foarte mult :] versurile iti intra in oase xD dar sunt si adevarate ^_^ . Imi place foarte mult vocea solistului si ritmul este unu dragut 39 . In rest ce pot sa mai spun ? ii dau un 10 ^_^ .

Lady GaGa - Poker face
L-am pus lycris ca sa intelegeti versurile :]
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













da da imi place melodia Smile 10 Smile

3 doors down - Your arms feel like home
[center]
[Imagine: proudv3.png]
prayin` to the all mighty dollar
[/center]

3 doors down ... îi ascultam acum ceva vreme, până să mai descopar şi alte formatii şi să mai uit de *cough* celelalte.
Sună destul de bine melodia: uşurică şi versuri dragute. Defapt, chiar îmi place lirica [mă cam face să mă duc cu gândul la alte cântece, care au cam aceeaşi temă].
Vocea solistului e caldă, şi tocmai bună pentru melodia asta ^_^. I mean, kinda giving you a cosy feeling.
Instrumentalul îmi place.

Un 10 ar merge :] .

Next: Guns n' Roses - Don't Cry

OMG this song is awesome...ritmul e pur si simplu superb...ceva gen muzica mai veche 39 pai nu ii pot da decat un 10
Next : Altaria - enemy

imi place cum suna, si lyrics sunt ok Smile

9 din partea mea 4

Ne-yo - Because of you ~ Cover by Boyce Avenue

Am pus cover'ul asta pentru ca, in opinia mea e mult mai reusita decat melodia originala...
but here's the original one too 10

Ne-yo - Because of you ~ Original
[center]
[Imagine: proudv3.png]
prayin` to the all mighty dollar
[/center]

N-am ascultat niciodata melodia asta.But I like it.Imi place ritmul 8
De obicei imi place cum canta el,insa melodia asta e chiar superba.Si versurile imi aduc aminte de cateva lucruri ^^. 10 for it

Si daca tot a fost Ne-Yo,voi continua si eu in aceeasi nota: Miss Independent [sper ca n-a mai fost..chiar recent 4]
[center][Imagine: siggi1wf5.png][/center]

Deci imi pare ca zik......dar melodia asta ma seaca rau...nuj de ce dra ooricum nu e genul meu...8,5010...
Skillet-Whispens in the dark
:X:X:X

Este una din melodiile mele favorite dar nu la fel de buna ca si The Last Night sau Comatose 8 . Pai ritmul este bunicel insa acordul dintre pop si rock nu este atat de bun,iar versurile nici ele nu ma atrag atat de mult plus ca melodia este cam comerciala.Fie un 7 ... oricum nu e stilul meu deloc 65 nu poti compara christian rock cu gothic metal desi sunt cam asemanatoare ...
Next: Xandria - Ravenheart
O formatie italiana necunoscuta insa cu o melodie destul de buna 39

not really my style... dar imi place Smile 9

next
Aerosmith - I don't wanna miss a thing

[edit] Data viitoare detaliaza, cu siguranta poti spune mai multe despre o melodie [Calandrinon]
[center]
[Imagine: proudv3.png]
prayin` to the all mighty dollar
[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rate the song 2. Mimisor 369 142.709 12-01-2012, 12:47 AM
Ultimul răspuns: Rain
  Favourite Anime Song Kyo 67 42.079 10-12-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Black Rose


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)