Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

One missed call

#4
Am urmarit acest film de groaza intr-o tabara cu niste colegi si fiind mai multi , normal ca ne-am speriat ca naiba , deoarece unii din camera incercau sa ne sperie , mai ales in punctul culminant , atunci cand era mai mare tensiunea =]] Soo ... imi place foarte mult filmul , cel mai mult m-a speriat acea melodie o_o Tare stranie o_o Imi aduc aminte de un coleg care si-a pus melodia pe telefon sa sune atunci cand il apeleaza cineva . Eram odata in ora si era liniste , mare liniste si deodata a sunat telefonul o_o Am crezut ca mor cand am auzit melodia impreuna cu mai multi =]] Personajele mi-au placut extrem de mult , in special personajul feminin principal ( am uitat cum se numea o_o) . In fine ... tare draguta si tare curajoasa . Eu una n-as fi avut acel curaj =]] M-a impresionat povestea filmului , mai ales trecutul acelei fetite . Poor her T.T Am ramas stupefiata intr-un fel inca din primul minut , atunci cand ardea acea cladire , iar la geam a aparut chipul acelui copil o_o M-am speriat de moarte xDD Dupa mine ar merita un 10 filmul , deoarece este prea bestial , decorul a fost mai mult decat perfect si chiar parea foarte real . Deobicei decorurile tradeaza filmele , deoarece nu sunt chiar foarte bine gandite , dar One missed call a avut noroc =]] Am avut noroc ca l-am vizionat in tabara , deoarece nu a dormit nimeni in acea noapte , am stat si ne-am jucat adevar si provocare dupa film xD Cred ca daca il vizionam singura acasa nu mai dormeam o saptamana xD So...din punctul meu de vedere One missed call merita vazut , povestea o sa impresioneze toata lumea .
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
One missed call - de Chirikumo - 17-07-2008, 12:05 PM
RE: One missed call - de Flash - 05-04-2009, 05:21 PM
RE: One missed call - de Sin - 27-05-2010, 03:25 PM
RE: One missed call - de βεκi - 28-05-2010, 11:18 AM
RE: One missed call - de Serenity - 29-05-2010, 11:48 AM
RE: One missed call - de SummerBreeze - 01-08-2010, 09:49 PM
RE: One missed call - de `Shadow. - 08-07-2011, 09:03 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)