Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

FAZAN

<TA>

TABU
Viata personala a fiecarui am este un TABU

next <BU>

Bu - Bust 15

Acea femei are un bust pretentios. [n-am idee... Vreau doar sa inchid O_O]

useri cu F: Angel of Kittens, kikyo92, Bubbles, Asadtipu, Milinitza, Dante, ayame_sasuke,sasuke_uchiha99, Kazeno Ayame, Blood_Saya, Malice, liFe iS pInK, Black Pearl...
useri cu FA: nolazy...

ST-->Sticlar-->AR

Un sticlar a iesit ieri din apartament, si fiind neatent a cazut pe scari... (alta idee nu am avut)

AR
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

AR - arc
Inca nu stiu sa arunc cu acel arc, dar voi invata odata si odata. :ha:

useri cu F: Angel of Kittens, kikyo92, Bubbles, Asadtipu, Milinitza, Dante, ayame_sasuke,sasuke_uchiha99, Kazeno Ayame, Blood_Saya, Malice, liFe iS pInK, Black Pearl, Aly-sama...
useri cu FA: nolazy...

nu prea cred ca e vre-un cuvant care sa inceapa cu "rc", asa ca incep din nou...
josnic
Omul josnic a furat de la o femeie batrana ultima paine ce o mai avea.
next : ic

useri cu F: Angel of Kittens, kikyo92, Bubbles, Asadtipu, Milinitza, Dante, ayame_sasuke,sasuke_uchiha99, Kazeno Ayame, Blood_Saya, Malice, liFe iS pInK, Black Pearl, Aly-sama...
useri cu FA: nolazy...





Cu Ic..sa vedem, o sa folosesc cuvantul icre.

Cand am fost cu familia la balta fratele meu a prins un peste foarte mare, dar portbagajul find prea mic si noi lunad prea multe chesti am crezut ca va trebui sa-i dam dumu inapoi pt ca nu aveam unde sa-l punem. Dar pana la urama sa facut loc si l-am luat, ajunsi acasa l-am scos si mai tarziu a trebuit sa-l taiem, au scos atat de multe icre incat mi-am zis ca mai bine ii dadeam drumul.

Next: re
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


salut micuta mea Blood_Saya 4
o sa fiu iertatoare cu tine ca stiu un cuvant care sa va blocheze dar pe ea o iert 4

deci re...reusit 4

Aveam teza la romana si eram stresata. Invatasem dar cand mi s-a pus foaia in fata am uitat totul. Niciunul din clas anu parea sigur pe el. Unii mai incercau sa copieze si reuseau, totusi. Dupa vre-o luna am REUSIT sa iau o nota mare, care era cea mai mare din clasa 4 .

next: it

<it>
39 let me see...intinerariu
Omul de afaceri are nevoie de o secretare pentru a-si programa itinerariul
Next: iu.
[Imagine: da-1.jpg]


Twilight... Would you die for love?


It's on my lips, it's in my dreams.
It's a story told by two.
You say you want to be happy.
I can make your dream come true.


my yaoi fan fic


[Imagine: chibi_1341.gif]
chibi-ul lui Pure Love

Bomboane...multe bomboane pentru Asha :X

<IU>
IUbateaTA

Fata de vis-a-vis este o persoana foarte IUbareaTA.

<TA>

Cu ta?..oky pei sa vedem 10 Tatuaj

Cand am fost la mare m-am uitat fara sa vreau pe spatele unei fete care avea un tatuaj in chineza. Nu stiu de ce dar tatuajul mi se parea special, vrand neaparat sa stiu ce inseamna m-am dus la aceea fata si am intrebat'o ce inseamna cuvantul scris pe spatele ei si mi-a raspun ca se traduce ,speranta'.

Next: Aj
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Fazan cu nume din animeuri Ryuu 58 25.616 21-08-2010, 11:34 PM
Ultimul răspuns: Ekkaterinna


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)