Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul ? ^___^
Da
85.71%
60 85.71%
Nu
5.71%
4 5.71%
Cat de cat
8.57%
6 8.57%
Total 70 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Boys' love

#7
Cap:6 Vizita de dimineata

Buzele celor doi continuau sa se dezmierde unele pe altele, iar inima blondului batea din ce in ce mai tare cu fiecare secunda ce trecea, si simtea cum fata a inceput sa-i ia foc. Cu siguranta nu a simtit asta alaturi de Ayumi: asta gandea el, dar simtea ca toate astea ar trebui oprite, asa ca rupse sarutul si incerca sa-l indeparteze pe saten, impingandu-l, insa diferenta de putere incepuse sa isi spuna cuvantul. Raito parca nici macar nu simtea cum este impins, sau poate nu vroia sa simta. Si-a apropiat din nou chipul de cel al blondului, sarutandu-l usor pe obrazul de culoare rozalie, coborand lin spre gat, trasand linii umede cu ajutorul limbii, facand trupul baiatului sa inceapa sa vibreze.
-Gata... Opreste-te ! Spuse blondul, incercand din nou sa il impinga pe adolescent, chiar daca stia ca puterea nu este indeajuns de mare, pentru a putea reusi.
-De ce sa ma opresc... Cand si tie incepe sa iti placa ? A intrebat Raito coborand spre pieptul baiatului, in timp ce masa usor cu mana stanga abdomenul acestuia. Incet, satenul se indrepta din ce in ce mai jos... A prins cu ambele maini de boxerii baiatului tragand-ui putin in jos, doar atat cat sa descopere o mica parte din zona sensibila , peste care a inceput sa isi treaca limba si buzele, facandu-l pe blond sa se inroseasca din ce in ce mai tare la chip, si sa simta o durere intensa in acea parte interzisa a corpului.
-Gata... Gata Raito ! Aud niste pasi... Poate vine cineva... Opreste-te ... ! Replica blondul speriat, in acelasi timp rusinat de faptul ca satenul putea sa-si dea seama ca este excitat.
-Eu nu aud nimic...In plus... Observ ca iti face placere ceea ce fac. Spune adolescentul, atingand cu doua degete zona sensibila a baiatului, facandu-l pe acesta sa scoata un geamat lipsit de vlaga, Dar Sen avea dreptate...Cineva chiar venea... Era Shiori, care isi uitase ceva acasa. Fata deschise usa cu un scartait puternic, iar cand privi in apartament ii zari pe cei doi baieti, uitandu-se linistiti la televizor. Cel putin Raito chiar parea linistit, insa Sen statea picior peste picior, tinandu-si antebratul mainii stangi pe zona sensibila, incercand sa o acopere, in timp ce in palma mainii stangi isi spijinea capul.
-Hei salut Raito ! Ma bucur ca ai venit asa de repede. Spuse fata. Daca nu imi spuneai ieri ca astazi nu vei merge la scoala, probabil ca ingerasul meu ar fi ramas singur. Ma duc sa imi caut raportul. Continua ea, pasind in camera ei, insa blondul nu intelegea aproape nimic, asa ca incepuse sa il chestioneze pe saten:
-De unde o cunosti si ... Stie cumva ceva despre... Stii tu.
Insa baiatul nu a fost lasat sa isi continue propozitia, fiind intrerupt de Raito, care incepuse sa-i povesteasca cun a cunoscut-o pe Shiori, se pare ca a fost o fura coincidenta. Dupa tortura de care Sen a avut parte ziua precedenta, satenul a fost gasit in casa de Shiori, si nu a reusit sa gaseasca alta scuza decat cea ca este cel mai bun prieten al fratelui ei. Fata a fost mai mult decat incantata sa il cunoasca, asa ca a inceput sa povesteasca cu el, si tot povestind, desigur lucruri care il puneau pe saten intr-o lumina buna, ea incepuse sa prinda incredere, asa ca l-a invitat si in aceasta dimineata sa stea cu Sen, asta dupa ce a mintit-o satenul ca nu are ore in ziua respectiva. Si pentru a-l linisti pe blond, Raito i-a confirmat ca sora lui nu stie nimic despre ceea ce s-a intamplat intre ei doi, deci nu ar avea de ce sa isi faca griji in aceasta privinta.
Blondul a aprobat din cap, apoi a rasuflat usurat. In scurt timp, sora lui se intoarse din camera.
-Sen, ai face bine sa te imbraci sa nu racesti... Si ce-i cu pozitia aia la tine? Spuse fata incepand sa chicoteasca vazandu-si fratele stand picior peste picior. Cred ca ar trebui sa faci si o baie, chiar acum ma duc sa ti-o pregatesc. Continua fata intrand in baie.
In camera in care erau cei doi baieti era o liniste mormantala, stateau si priveau televizorul care era pus pe canalele de stiri. Din baie, dupa un timp destul de lung, aparuse Shiori, care isi anuntase fratele ca baia este pregatita.
-Nu am de gand sa fac baie ! Spuse acesta incrucisandu-si bratele, mormaind apoi printre dinti: "Nu atata timp cat ii tipu asta la mine in casa".
Adolescnta dezaproba din cap, apoi ii sopti ceva satenului dupa care s-a indreptat spre iesire.
-Aveti grija ! Spuse aceasta, disparand apoi pe scarile blocului.
"Cum mama naibii sa am grija? Nici daca as avea un magnum revolver in mana sau o mitraliera nu l-as putea face pe asta sa-mi dea pace" Gandi blondul punandu-si mainile in cap, intorcandu-se apoi spre Raito, intrebandu-l ce i-a soptit sora lui, insa satenul a zambit si ii spuse blondului sa se ridice de pe canapea, daca vrea sa ii spuna, iar Sen, curios din fire, s-a conformat.
-Mi-a spus ca daca nu faci baie cu binele, sa o faci cu forta ! Adolescentul a rostit rapid ultimele cuvinte, apoi l-a luat pe blondul confuz in brate, fugind cu el pana in baie,unde l-a asezat in cada plina de spuma cu miros de lavanda.
-La naiba, nu ! Spuse baiatul, trezidu-se la realitate. La naiba cu spuma sora-mii, la naiba cu tine, la naiba cu tot ! Continua acesta ridicand vocea si accentuand ultimul cuvant, facandu-l pe saten sa inceapa sa chicoteasca.
-Pot sa stiu de ce razi? Esti un cretin ! Striga blondul, aruncand cu apa pe Raito, reusind sa il ude din cap pana in picioare.
-De ce esti atat de neastamparat? Sunt fleasca...Dar... Nici o problema. Se rezolva. Spuse satenul calm, dandu-si jos tricoul ud, descoperindu-si trupul perfect si bine cladit pe care picaturile de apa se scurgeau si-l aratau ca de portelan.
-Si ce crezi ca faci ?! Se alarma blondul atunci cand a vazut ca adolescentul a ramas gol golut in fata lui. Pentru un moment, baiatul a privit in partea de jos a corpului satenului dupa care a tresarit, intorcandu-si capul."E... Dubla fata de a mea..." gandi baiatul ingropandu-si in palme chipul ce prindea o nuanta rozalie. Raito pasi in cada plina de spuna, asezandu-se in fata blondului zambind. Sen inghiti in sec, apoi incerca sa se strecoare afara din cada, insa fu tras in bratele satenului, care i-a promis cu mainile la vedere ca nu se va intampla absolut nimic intre ei.

~~~~~~~~~Uhm... To be continued ^___^"""~~~~~~~~~~~~
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Boys' love - de Yaoi Queen - 01-07-2008, 05:01 PM
RE: ღღBoys' Loveღღ [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] - de Yaoi Queen - 11-07-2008, 11:17 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.415 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 167.142 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.475 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 115.343 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 51.534 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 64.238 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)