Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Lupe Fiasco - The Show Goes On -- de cand a fost lansata (zilele astea) ma cam obsedeaza. Simt ca Lupe putea mai mult, dar oricum e de 10 Smile Ma asteptam ca Lupe sa nu se impace prea bine cu o productie Kane Beatz (nu cred ca cei doi au mai lucrat, daca da... ).
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Steve Vai - For The Love Of God.
Tipul asta ma lasa masca! Faptul cum manevreaza chitara aia, ce poate sa scoata din niste sunete, si vorba cuiva, de ce sa ai vocalist, daca [virgula] chitara ii poate tine locul? Stiu melodia de foarte mult timp si nu ma pot satura de ea. Mi-as dorii sa ajung la un concert de-al lui Vai, dar unul cum tine in marile tari, nu cum a fost la Cerbul de Aur.

Acum ascult o melodie J - rock . . . : - ?
Era pusa la inceputul unui anime care imi placea si inca imi mai place .
Videoclipul e destul de frumos , mai ales ca baietii sunt atat de cute incat nu imi pot dezlipi ochii de la ei . Versurile sunt armonioase , coboara si se inalta unele cuvinte . Totul are un ritm lent apoi devine unul destul de rapid iar vociile lor urcand note inalte accendueaza ' peisajele ' din videoclip .

Nu o sa dau nici un nume al trupei sau al melodiei . : P
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Acum ascult Blaxy Girls- Sar
Da, da stiu. Nu prea sunt eu fan Blaxy Girls. Inainte cand au aparut, chiar mi-au placut, dar acum m-am cam plictisit de ele. Cred ca melodia asta mi se pare super. Mi se potrivieste complet, dupa parerea mea. Este chiar energica melodia, dupa parerea mea. Am auzit de ea dela o prietena. Ja ne!
[Imagine: Hm757.png]





Kanye West feat. Pete Rock, Jay-Z, Charlie Wilson, Curtis Mayfield & Kid Cudi - The Joy -- cat imi place senzatia pe care o da 21 Cam slabuta strofa lui Jay-z. KiD CuDi putea sa lipseasca. In rest... Astia la un loc = 10 Smile
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Kim Nam Gil - Can't I love you
*sighs* I wuv this guy so much.
Dar de ce trebuie sa fie clipul pt YT tocmai cu scene din Queen Seon-Deok? 20
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


Acum ascult Kalafina-Oblivious xD
Melodia 39 Mie mi se pare geniala xD Adica Kalafina are un anume mod de a canta , ceva nu stiu cum sa ma exprim 9 Ma rog.. Noroc cu Kuroshitsuji si melodia Lacrimosa ca daca nu , nu gaseam eu melodia asta xD

2ne1-it hurts
Desi la inceptu cand am vazut pozele ce anuntau video-ul credeam ca va fi ceva amuznat energic si creppy nu o balada ^^ dar imi place ..o ascult de cand au scos-o si o ador ^^
I recommand this song to anyone^^
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

Kanye West feat. John Legend, The-Dream, Ryan Leslie, Tony Williams, Charlie Wilson, Elly Jackson, Alicia Keys, Fergie, Kid Cudi, Rihanna & Elton John - All Of the Lights [Album Version] -- o gramada de nume 21 Nu inteleg ce cauta The Dream si Fergie aici, dar trecem peste. Vad ca (,) Kanye a luat-o pe un drum cu colaborari mari, si e interesant. Vreau albumul.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Ft. Island - After love

Cand am vazut cum joaca ' Jeremy ' in ' You ' re beautiful ' a trebuit mot sa caut ceva despre el . Credeam ca o faca mv - uri haioasa si o sa fie tot plin de viata , dar e opusul . Imi place mult aceasta melodie . . . iar in mv toti arata tare bine . Chiar sper sa scoata o melodie noua .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.783 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 272.015 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)