Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cu sau fara prieteni-pareri si dezbateri

#3
Păi, cum a spus şi Svear, este o întrebare foarte importantă.
Acum, sincer, eu sunt o fire destul de sociabilă. Îmi place să îmi fac prieteni noi, să vorbesc şi să mă distrez. Deşi am o tonă de prieteni [ sau mai bine zis, cunoştinţe] , nu cu toţi mă înţeleg perfect. Nu în toţi pot să am încredere... Ştiu cine îmi este prieten adevărat şi mă ajută cu orice lucru, oricând. Alţii, sunt doar persoane cu care vorbesc ocazional şi cărora nu le spun toate secretele mele. Poate că sunt diferită de restul fetelor, dar îmi este mai uşor să vorbesc cu băieţii, decât cu fetele. EI sunt diferiţi de noi. Fără fiţe, naturali şi... nu ştiu, liberi, ca să spun aşa. Eu mă asemăn cu ei şi sunt extrem de băieţoasă, poate d'asta mă înţeleg bine cu ei.
Oricum, să nu deviem. Nu sunt solitară nici dacă mi-aş dori. Am destui prieteni buni care mă ajută foarte mult. Nu sunt falşi, sunt de încredere şi mă încurajează tot timpul.
Per total, sunt plină de prieteni şi nu sunt deloc solitară. SIncer, mă bucur că am prieteni adevăraţi şi că nu sunt solitară.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cu sau fara prieteni-pareri si dezbater - de Dydo1234 - 20-03-2010, 12:40 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)