Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cu sau fara prieteni-pareri si dezbateri

#43
Depinde, in mare nu prea ma incred in toti asa numitii prieteni din jurul meu. Sunt doar doua persoane in care chiar am incredere si care pana acum m-au ajutat la bne si la greu desi ne-am mai si certat, oricum chestii prostesti.
Poate ma inteleg bine cu ele pentru ca ne cunoastem de foarte mult timp si anume de 11 ani cu una dintre ele si de 8 ani cu alta.
Cu restul sincer, prefer doar sa mai vorbim, sa mai iesim la un suc insa nimic mai mult.
Nu pot spune ca sunt contra pentru ca este bine sa ai prieteni si totusi trebuie sa fie cineva cu care te poti intelege bine si caruia sa-i destanui anumite lucruri (nu spun acum ca trebuie sa-i spui chiar toate lucrurile carete apasa insa totusi este bine sa ai pe cineva si aici nu ma refer la parinti, parintilor oricat ai incerca nu le poti spune tot deci trebuie sa ai pe cineva de aceasi varsta).
Dar nici pro, adica depinde de fiecare ce crede. Daca ai gasit o persoana cu care sa te intelegi foarte bine si pe care sa te bazezi nu spun nu insa exista si limite.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cu sau fara prieteni-pareri si dezbateri - de Cookiesor - 14-03-2011, 10:10 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)