Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Still Hope [16+ Yaoi Mr. Hangover x Yu Phoenix] by Nya & blueapple

#7
Deeci, despre scriere nu am ce comenta. Nu am vazut greseli(sau poate nu am fost eu atenta), dar despre poveste da. L-ai facut pe Yu sa para un nesimtit, o curva masculina. Eu inteleg ca pare dur, dar nici asa, sa striveasca fata oricui ii sta in cale sau sa se culce cu orice fata/baiat vede. Asta deja e prea mult. Nu-ti place Cinema Bizarre, ok, inteleg. Si mie imi place Yu foarte mult, si e adevarat ca pare afemeatul ex-trupei, dar asta a cam sarit calul, cum s-ar zice. Mai sunt doua ficuri pe site (eu de astea stiu, daca sunt mai multe sorry, dar nu am auzit)cu Cinema Bizarre, si ciudata treaba, acolo Yu este pervers si dur, dar nu e o masina de sex din cinci in cinci minute. Scuza-ma, dar asta chiar nu mi-a placut. Primul capitol a fost foarte frumos, dar acum ai lansat bomba. Ma rog, eu o sa citesc in continuare, dar cand simt ca ceva e depasit o sa comentez, asa ca sper sa nu mai fie nevoie.
Kissez:bye:
[Imagine: damon-and-elena-mating-dance.gif]
No will to wake for this morn
To see another black rose born
Deathbed is slowly covered with snow
[Imagine: tumblr_mbpavhdSII1qc7rtu.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Still Hope [16+ Yaoi Mr. Hangover x Yu Phoenix] by Nya & blueapple - de Kripterya - 23-02-2010, 09:53 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Lost hope hidden in the dark .. Kyandi. 10 5.243 29-08-2012, 09:26 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Hope for a dream [ +16] sickness 5 3.288 12-03-2011, 06:11 PM
Ultimul răspuns: hiimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)