Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I'm fat so what?? [+18]

#8
Hello...
Acum m-am trezit sa postez si eu:10: mereu ultima...
Nu o sa-ti mai insir greselile, au facut-o deja Wildrose si Lilith, dar trebuie totusi sa spun ca sunt de acord cu ele. Asta e un fic chinuit rau de tot, plin de greseli si incurcaturi, de exemplu intr-un loc spui ca Akasha(din miile de nume japoneze numai pe acesta l-ai gasit? Cred ca o sa ai probleme cu Akasha, asta daca nu ai vorbit cu ea...) isi iubeste fratele, alteori ca-l uraste, cateodata e descris ca un adolescent, alteori ca un copil mic, pana la urma cati ani are?
Titlul e cumva inspirat de la "Sunt spion. Si ce?" ? Si curioasa treaba, ficul ala a fost "desfiintat" de Wildrose pe vremea cand era Black Angel:)) Cred ca deja are o fobie pentru ficurile cu titluri de genul acesta:)).
Nu zice nimeni sa te lasi de scris, dar putina atentie n-ar strica deloc, asta daca vrei ca cineva sa inteleaga ce vrei tu sa exprimi.
Aaaa si inca ceva, cum poate o fata sa ramana fara glas cand vede un baiat cu ochii rosi si par verde? Sigur nu e de pe Marte? O fi avand el fata frumoasa, dar cu ochii rosii si parul verde seamana mai degraba cu un extraterestru. Si apropo, cum poate o culoare sa fie catifelata? Poate ai vrut sa spui ca parul era catifelat, dar pana la urma a iesit "Ochii lui de un rosu aprins.iar parul acela de unde verde catifelat" prea mult "de un" (sau "unde" dupa cum ai scris tu), nu arata bine. Mie imi place ideea ta, Akasha e complexata de greutatea ei si asa mai departe(Ooops, ai face bine sa schimbi numele, si repede daca se poate, pentru ca parca ai zice ca Akasha e grasa, si nu cred ca i-ar placea, mie de exemplu daca mi-ar folosi cineva numele intr-un fic ar fi jale...sa nu mai vorbin de Akasha care e de atata timp pe zup).
Iti urez mult noroc....si atentie, mai ales atentie:))
:bye: :*:*:*
[Imagine: damon-and-elena-mating-dance.gif]
No will to wake for this morn
To see another black rose born
Deathbed is slowly covered with snow
[Imagine: tumblr_mbpavhdSII1qc7rtu.gif]



Răspunsuri în acest subiect
I'm fat so what?? [+18] - de ZuZuLInA - 18-01-2010, 10:23 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Verrine - 18-01-2010, 10:47 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Abbeh. - 18-01-2010, 10:55 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de ZuZuLInA - 19-01-2010, 12:09 AM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Abbeh. - 19-01-2010, 04:51 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Mitus - 19-01-2010, 06:20 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Flash - 19-01-2010, 08:01 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Kripterya - 20-01-2010, 05:47 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Mitus - 20-01-2010, 10:21 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)