Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Denny`s Oneshots:[ figuri, impresii, alea alea :> ]

#5
Heeeh, cum v-am putut speria :o. :)))))
Am venit cu alt one shot. E +16 cred. :) Sper sa va placa.

Bun venit in iad !

New York, sau iadul in propia infatisare ? Lumini colorate, stralucitoare imbraca strazile aglomerate ale acestui maiestuos oras. Privesc abatut orasul, locuitorii cei decenti si cei mai putin decenti. De sus toate se vedeau geniale, superbe, ai fi dat orice sa locuiesti aici, dar odata ajunsi pe strazile lui, infernul incepe. Hotii sunt la orice colt de strada, tarfele la orice pod si strada. Tresar cand o briza de aer imi atinge pielea, eram in bustul gol. M-am dus si mi-am luat o jacheta pe mine si o tigara din pachet iar apoi am iesit pe usa apartamentului. Mi-am verificat pistolul de la centura si cutitul din bocanci, erau la locul lor. Azi avea sa fie o zi interesanta. Cobor cu liftul pana la parter iar apoi o iau pe strazile intunecate. Tinta mea era un club. Mai merg ce merg si ajung la cel mai frecventat club din NY. Intru in incinta lui, imi comand o bautura si incep sa privesc tinerele fete, care nu aveau mai mult de saisprezece ani, cum isi onduiau corpul pe ritmul muzicii.. Zambesc la vederea unei brunete infocate, cu o vestimentatie sumara si cu un pahar de bere in mana. Ea avea sa fie tinta, ea avea sa fie Eva, iar eu Adam. Astept in jur de o ora si o vad ca vine catre bar. Zambesc, acesta era momentul meu. Era beata crita. Ii zambesc si ea face la fel. Incep sa conversez cu ea, atragand-o intr-o capcana. La scurt timp, tipa a cedat. Aveam sa ma distrez ! Mi-a spus unde locuieste, ne-am dus acolo. Era un apartament dragut, dar nu asta ma interesa. am luat-o pe sus si am pus-o pe masa din bucatarie, am inceput sa o sarut in timp ce ea isi plimba mainile pe spatele meu. Mi-a dat jos jacheta si eu am facut la fel cu sutienul albastru metalizat pe care il purta. Am inceput sa-i sarut sanii, devenind din ce in ce mai excitat. I-am indepartat la scurt timp si fusta rosie pe care o purta, se pare ca domnisoara de fata nu purta niciun fel de lenjerie intima. Mi-am dat si eu pantalonii si boxerii jos si am inceput sa o patrund rapid, fara sa-mi pese de ea. Doamne ! Mai era si virgina. Ce dracu ! Am castigat la loto. Eva trebuia sa fie pura, era genial, distractiv, nebunesc. Bruneta gemea si striga de placere, se tinea de o portiune de masa, cred ca placerea era prea mare. Am continuat patrunderea mentinand ritmul rapid. Dupa o partida scurta, aceea de care aveam nevoie pentru a scapa de excitarea produsa de ea, am cazut peste ea obosit. Gafaiam amandoi intr-un ritm alert, ea mai avea putin si adormea. Atunci eu m-am ridicat de pe corpul ei si m-am dus spre pantalonii mei. Am luat pistolul si l-am incarcat.

- Imi pare rau ! Nu pot rezista dorintei fructului interzis ! i-am spus iar apoi am apasat pe tragaci. Glontul i-a strabatut craniul facand sangele sa tasneasca ca si o fantana arteziana rosie.

Am luat o cutie cu chibrite dintr-un sertar si am dat foc draperiilor, canapelelor, inclusiv hainelor si covoarelor. Pe ea am asezat-o pe un fotoliu inca neincendiat iar apoi am plecat, dar nu inainte de a-i trimite un pupic prin aer trupului fara viata care zacea intre flacarile iadului meu.

Si asa, inca o fata s-a dus. Inca o victima pe constiinta mea. Dar ma-ntreb oare, mai am constiinta ?
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Răspunsuri în acest subiect
RE: One Shots [ figuri, impresii, alea alea :> ] - de Denny - 24-11-2009, 12:35 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)