Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Filmele indiene

#3
Înainte şi eu adoram genul acesta de filme, dar în ultima perioadă nu prea mai suport să le văd, sincer. Vreau să zic.. Mi se par cam prea siropoase , câteodată şi prea... Hmm, nu au o calitate bine definită.
Recunosc, recunosc, înainte le adoram. Şi filmele acelea mai vechi , '' clasicele '', mai merg, de dragul vremurilor trecute.
Dar dacă ar fi după preferinţă să văd acum un film indian, cred că aş refuza. Mi se par cam banale . Când încep ăia să cânte şi să danseze, încât te întrebi dacă ăsta e un musical sau nu? Şi povestea prea... Mă rog, actorii prea.. Am zis prea - prea =]] multe de prea. Ideea e că nu îmi mai satisfac filmele de genul acesta toate nevoile . Nu vă gândiţi la prostii, doar la faptul că nu mai am aceaşi plăcere de a le viziona ca altădată. A dispărut.
Bine, de dragul filmelor trecute, pot zice că da, mi-au plăcut odată, şi cele văzute nu le regret pentru timpul petrecut să le vizionez =)

Şi mai nou cred că genul comedie este genul ce trebuie vizionat în familie, că şi aşa sunt vremuri grele şi oamenii se distanţează din ce în ce mai mult unii faţă de ceilalţi. Un gen siropos nu cred că o să meargă. Comedia ajunge întotdeauna la suflet. That was an another opinion, 'cause those kind of movies are told to be nice to be seen in family . . .



Răspunsuri în acest subiect
Filmele indiene - de Khonsu - 11-11-2009, 04:47 PM
RE: FILMELE INDIENE - de Berry. - 11-11-2009, 08:53 PM
RE: FILMELE INDIENE - de Teh2 - 11-11-2009, 09:07 PM
RE: FILMELE INDIENE - de nudal - 13-12-2009, 10:48 PM
RE: FILMELE INDIENE - de Serqet - 19-12-2009, 10:27 PM
RE: FILMELE INDIENE - de Crazy~Tenshi - 12-07-2010, 10:49 PM
RE: FILMELE INDIENE - de DeDal N. - 28-12-2010, 12:39 AM
RE: FILMELE INDIENE - de yaoi maniac - 28-12-2010, 02:13 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)