Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pa-pa-paparazzi!

#2
Mmmm... deci tu chiar numesti asta fic? :|
"Sper sa nu iasa ceva scurt si sa fie interesant" ?.Mai mult de 5 secunde nu mi-a luat sa citesc si nici interesant nu mi s-a parut.... sincer.Tie ti se pare interesant? nu inteleg cum ar putea.
In primul rand, un text/ compunere/fan-fiction/etc. se scrie in WordPad/NotePad/Microsoft Word si asa mai departe, si dupa ce scrii, sa zicem cel putin o pagina si dupa ce il corectezi, numai atunci il postezi :|
Seriously now :| e prima oara cand scrii un fic? Dak nu, atunci mi nu se pare k te pricepi... si daca da, atunci se observa >.>
Nu stiu cum sa-ti explic dar:
1.Desciere- lipsa
2.Dialog(desi nu este recomandat in exces daca e jalnic)-lipsa
3.Nu m-am prins de idee... adica o tipa/actrita/whatever s-a despartit de sot si a fost gasita cu un afemeiat in Dorobanti? >.> again nu e ceva foarte... interesant.
4.Lungimea ficului cred ca pot sa o spun si in centimetri, si in randuri :| 4,5 centimetri si... sa zicem 7 randuri?
5.Acel "articol" este ingrozitor de jalnic _-_

Bun... altceva: Descriere, actiune, dialog, lungimea textului, chestii-trestii, intelegi? incearca sa scrii mult... MULT MAI MULT O.o
C'ya ^-^
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
Pa-pa-paparazzi! - de Ops! - 05-11-2009, 11:13 PM
RE: Pa-pa-paparazzi! - de Yaoi Queen - 05-11-2009, 11:34 PM
RE: Pa-pa-paparazzi! - de Ops! - 06-11-2009, 08:14 PM
RE: Pa-pa-paparazzi! - de Berry. - 06-11-2009, 08:32 PM
RE: Pa-pa-paparazzi! - de Abbeh. - 06-11-2009, 09:43 PM
RE: Pa-pa-paparazzi! - de Ops! - 07-11-2009, 09:28 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Revista pacatului- Remake of pa-pa-paparazzi! Ops! 0 1.940 27-03-2010, 08:30 PM
Ultimul răspuns: Ops!


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)