Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ai no kusabi

#7
@yaoi maniac - uite aici un fan infocat al yaoi-ului ! 21

Mda pai ce sa zic..am facut marea greseala a vietii mele sa nu citesc un review despre acest anime pe net inainte sa ma uit la el, si ma uitam eu la el foarte curioasa, si prinsa in actiunea incat atunci cand a venit finalul mi-a venit sa-mi dau pumni in gura efectiv. Nici macar dupa ce a explodat acel loc eram ceva de genul "No ! This can`t be happening ! They must have escaped ! They must have found a way out ! Maybe that explosion didn`t rly kill them !" Oricum de cand Iason si-a sacrificat ambele picioare ca sa-l salveze pe Riki si pana a aparut ending-ul am tinut-o intr-un plans continuu.
Cat despre anime-ul in since ce pot sa zic? Povestea a fost cam fucked up...a bit too fucked up but i loved it ! Grafica una veche, ce-i drept, dar sincer? Imi place mai mult decat cea care este folosita in remake-ul care urmeaza sa apara anul acesta. La inceput eram cam sceptica in ceea ce privea acest anime dar pana la final a ajuns sa-mi placa foarte mult.
Don`t argue with idiots. They will drag you down to their own level and beat you with experience



Răspunsuri în acest subiect
Ai no kusabi - de myuu - 14-10-2009, 10:02 PM
RE: Ai no kusabi - de AyameXx - 18-03-2010, 04:38 PM
RE: Ai no kusabi - de DeDal N. - 17-03-2011, 10:51 PM
RE: Ai no kusabi - de Satella - 27-08-2011, 08:08 PM
RE: Ai no kusabi - de YuneSugihara - 02-12-2011, 04:28 PM
RE: Ai no kusabi - de yaoi maniac - 29-03-2012, 05:13 PM
RE: Ai no kusabi - de MsCreed - 05-05-2012, 10:24 PM
RE: Ai no kusabi - de yzyy - 26-06-2014, 08:52 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)