Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

It smells like coffee [yaoi]

#4
Lol am scris ÅŸi eu un coment ÅŸi am dat X ÅŸi am ieÅŸit, baka baka baka baka !
Anyhow, o să scriu din nou câte ceva, deşi nu mai ştiu ce am scris în commul precendent [ mi-e şi cam lene să reproduc ].
Îmi place ficul, aşa primul capitol a fost drăguţ. M-a atras tare de tot titlul şi am decis să citesc. Vreau să zic, nu ştiu.. de unde v-a venit ideea? E inspirat ! Vreau să văd care sunt semnificaţiile din spatele titlului. Nu mă aşteptam să vă referiţi la cafea în toată regula în adevăratul sens al cuvântului, dar se pare că aşa e. Aştept totuşi să văd.
Îmi place că Alex nu e înalt, atât de cute. Persupun că e adorabil aşa micuţ, şi celălalt tip probabil că e înalt and so , pereche perfectă? Ce rol are totuşi Vy , sorusa lu' Alex în toată treaba asta? Hei , come on, e poveste yaoi. Nu îmi zice că şi ea se îndrăgosteşte de tipu ăla ? :]]
Mi-a plăcut de alex . Nu are niciun fel de reţineri să îşi exprime gândurile. Ne spune că îl consideră pe tipul ăla frumos and so on. Deci presupun că ştie că e homesexual şi nici nu se fereşte de asta având în vedere că nu a reacţionat ceva de genu' : Ce "#!#!!!!!! Mi se pare atrăgător un bărbat? WTF! I'm gay?? . Mă rog, aţi prins ideea.
Am văzut că ai scris pe undeva '' AM '' [ în vreo două locuri ] , era '' Am '' . Ah şi din câte ştiu eu se scrie '' serviciu'' nu ''servici ''. Anyhow, doar greşelile astea două le-am zărit. În rest totu' bine şi frumos.
Aştept următorul capitol.



Răspunsuri în acest subiect
It smells like coffee [yaoi] - de Jollye - 01-10-2009, 05:16 PM
RE: It smells like coffee [yaoi] By Jollye and Shuu. - de ellamanu - 01-10-2009, 07:00 PM
RE: It smells like coffee [yaoi] By Jollye and Shuu. - de Teh2 - 11-10-2009, 01:24 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)