Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Money vs. Love +18

#6
Deci mai intai va multumesc pentru comenturi. Acum dupa ce am facut aluatul, l-am pus la cuptor si dupa putin timp, a iesit un capitol 3 nou-nout, proaspat, cald si numai bun de citit cu melodiile de la el:D Sa numai lungesc, formula magica este: Abracadabra:

Contact direct

Sasuke: Strazile orasului aluneca pe langam mine, parca cineva le tragea cu sfoara. Discoteca Qween of night, era in centrul orasului si din cate stiu, acolo intri pe mita. Intru in parcarea, dar nu aveai loc sa arunci un ac, fara sa impungi piciorul unuia sau roata lui. De aceea, imi placea mie motocicleta, dar cand cred ca numai gasesc vreu loc de parcare, imi sare unul in ochi. Parchez masina cu spatele, opresc motorul, scot cheile din contact, ies din masina, o incui si ma indrept spre intrarea in discoteca. Pe langa mine traceau una si una, de gagici si pisicute, care mai de care mai fardate, spircuite, mai aranjate, mai impopotonate, dar de prost gust. Multe si-au facut o gramada de operati estetice, dar daca au cardul lu' babalacul de tata, in buzunar, nu-s faceau griji, doar pentru, cati de multi bani au? Doamne, ce fete materialiste, in ziua de azi, stau cu tine doar pentru bani si cand numai ii ai, te arunca la gunoi. Ma apropi de intrare si cand dau sa cumpar bilet, apare Neji de nicaieri si ma trase in club, fara nici o explicatie. Intram in biroul patronului clubului si satenul imi puse intr-un pahar sampanie si in alt pahar, isi puse si el sampanie. Imi dadu paharul cu bautura dulce-acrisoare, din care am sorbit un pic, sa nu par nepoliticos. Ochii sai indigo, ma priveau ganditori. Asta nu-mi placea la el, ca gandea mult inainte sa-mi dea informatia.
- Din cate am auzit te-au trimis pe urmele lui Ivanovici Petronovici. El se ascunde in acest oras si preda, ca profesor, la Universitatea de ziaristica Mihai Eminescu de aici. Am aranjat sa mergi direct in clasa lui, si asa poti sa afli mai multe despre el. Trebuie sa-ti spun ceva. Fiul lui Yorji Shighiruma, a trimis dupa tine asasini, ai grija, imi spuse satenul, zambint cu viclenie.
- Sunt ca si morti, ii spun si dau peste cap sampania, apoi ii pun paharul pe masa, privindu-l atent si ma intrept spre usa.
- Vezi ca acest Ivanovici este gay si ii plac baieti asa frumosi ca tine, cu mult sex-appel, isi mai aminti sa-mi spuna, cand eram pe jumatate iesit pe usa.
Uram cand facea asa ceva. Am ridicat mana stanga, dupa ceafa-fiind cu spatele la el-si i-am aratat semnul paci, degetul mijlociu de la mana stanga. Inchid usa de la birou si cobor scarile in club. Pe ringul de dans erau o gramada de gagice, poate o sa am parte de o noapte incendiara. Corob, jos si ma strecor printre tineri si ajung la barul lung si cam aglomerat. Ma asez pe un scaun si comand un wisky cu gheata si lamaie. Pana mi-l prepareaza si mi-l seveste, ochii mei ageri, cautau distractie si am gasit-o. Aproape de mijloc, o tanara de vreo 20 de ani, se misca lasciv pe melodia din club. Sani mari, sareau usor in sus si in jos, foarte pervers dupa parerea mea. Tinuta pe care o avea domnisoara, era provocatoare, incat simt niste furnicaturi in pantaloni, cea ce ma facu sa zambesc. Primesc paharul cu bautura ceruta si il dau peste cap, dintr-o inghtitura, facandu-ma mai bine dispus. Ma duc pe ringul de dans si imi pun usor mainile pe soldul ei. Curul ei bombat, se freca de mijlocul meu, mai ales in acel loc, mangaindu-se de "Jerry" al meu, care incepea sa se pregateasca de actiune. Parul roz, ca pelalele de cires, cu mirof de trandafir, ma izbeau usor peste fata. Se intoarse cu fata spre mine si i-am vazut ochii ca niste smaralde vii, care sclipeau de viata. Buzele rosi si putin carnoase, se arcuira intr-un zambet pervers. Se apropie de buzele mele si se opri la o distanta de un milimetru.
- Cum te numesti, Fat-Frumos? Ma intreba, pe un ton, senzual si provocator.
- Sasuke, dar tu frumoaso, ii soptesc usor, privind-o in ochii, plin de senzati indecente.
Rozalia imi zambi, apoi ma saruta scurt pe buze, si dupa acest act, disparu, ca o naluca, printre oameni. Vad ca de mine se apropie o fata de 17-18 ani. Parul bleu-marin, lung pana la fund, filat, la fet si bretonul. Ochii indigo, ca ai lui Neji, ma priveau pofticiosi. Purta o rochie neagra, mini, fara bretele sau altceva. In picioare avea niste pantofi negri, cu toc cui. Se lipi de mine si inceput sa danseze cu mine. Se misca destul de bine, dar ce facea cu mana, era si mai minutat. Miscarea maini ei, mi-l incalzea pe "Jerry", ce ma facut s-o trag mai aproape de mine, gustandu-i buzele. Limba mea se strecura cu violenta pintre buzele ei, umplute cu colagen si dinti, albiti artificial, intrand in gura ei. Limba mea se juca cu limba ei, care arata ca era ne experimentata, cea ce ma plictisea. Rup sarutul dupa putin timp si o privesc pe tanara. Fata imi sopti numele ei, care era Hinata si ma tragea spre un separeu, cam izolat si gol. Ma pune pe canapea si incepe sa dansese lasciv, facandu-ma sa ma intreb, daca fata asta crede, ca ma v-a putea satisface doar prin dans, se inseala. Vede ca o privesc plictisit, se aseaza pe canapea langa mine, se apleaca de mijloc, imi deschide slitul de la pantaloni. Trage de boxeri negri si il scoate pe "Jerry" afara. Incepe sa-l suga cu pofta nebuna, facandu-ma sa spuspin usor. O aud putin tusind.
- Hei draga, nu o baga pe toata in gura, ca te ineci, ii spun, putin amuzant.
Hinata se opreste din supt si se pune in bratele mele, si il baga sub rochie, lasandu-ma uimit sa descopar ca nu poarta chilori. Intru ea si incep s-o misc, sus-jos, intr-un ritm alert. Simt ca imi vine si ii spun, ca sa stie. La dracu, de ce nu mi-am luat perzevative la mine? Cap idiot, patrat si plin de tarate ce sunt, ca am uitat sa iau perzevatite, la mine, mai ales cand merg intr-un club. Tanara se da, jos de la mine din brate si incepe sa-l suga din nou pe "Jerry". Imi bag mana in parul ei si incep sa-i misc capul, in sus-jos.
- Ah! Am gemut, cand am dat drumul lichidului, lipicios si alb, in gura ei.
Fata se linse pe buze, cu satisfactie si pleca, pierdandu-se printre dansatori. Il bag inapoi la locul sau, ma ridic de pe canapeaua maro si ma indrept spre iesire. Ies afara si aerul rece de primavara, ma lovi, ca un zid de apa rece dimineata, numai buna dupa o noapte de distractie, trezindu-ma. Ma indrept spre parcare, pana aud un "hei", din spate si spre mine vine un baiat de 19-20 de ani. Parul blond, era ciufulit, dar ii statea bine asa. Ochii albastri, ii scanteiau, de nervositate si alcool. Purta un maiou alb si peste o geaca din treining neagra cu portocaliu. Pantaloni din blugi, erau portocalii. In picioare avea niste adidasi. Pe ambi obraji, avea cate trei cicatrici. Ajunse in dreptul meu si imi trase fara veste un pumn. A trebuit sa-mi misc putin capul intr-o parte, ca sa nu-i sparga pumnul cu oasele mele. Cea ce nu stiti, este ca oasele mele sunt cam greu de sfaramat si ranile se videca de vreo 5 ori mai repede decat la oameni. Imi inrosi usor obrazul, dar nu reusi sa-mi umfle buza sau sa-mi sparga nasul.
- Care-i treaba ta, amice? Il intreb, privindu-l atent, si putin mirat, de ce am primit un pumn.
- Nimeni, nu are voie sa se f**e cu Hinata, in afara de mine. Si daca te intrebi care Hinata, fata care ti-a supt piticania din pantaloni, ce numesti tu p***. Acum ai sa platesti! Tipa la mine, blondul, facandu-ma sa zambesc.
Ma apropi de el si ii dau un pumn in abdomen, facandu-l sa se indoaie de mijloc si sa scuipe sange, cu saliva. Mai tuseste o data si ii pun piedica, dand cu el de pamant, lasandu-l fara aer. Ii arunc o privire, acra si ma indrept spre parcare. Cei care au asistat la scena, se dadeau in laturi, facandu-mi un culoar, parca as fi o mare vedeta sau vreun mafiot periculos. Intru in parcare si vad cu usurare, ca masina inca mai doarme pe locul ei si nimeni nu a luat-o la o mica plimbarica. Dezactivez alarma, descui usa si ma urc in ea. Dupa ce inchid usa si bag cheia in contact, trezind-o la viata, simt ca numai ma jeneaza portofelul la spate. Ma caut prin buzunare, prin torpedou si apoi imi dau seama, ca blondul mi-l furase.
- I f**k my dead, am injurat in engleza si lovind usor volanul cu fruntea. Felicitari, Sasuke, deja ai intrat in gratile tinerilor de aici, ar trebui sa mi se acorde un premiu pentru asta, am mai spus, dand in masarlier.
Acuma imi trebuiau alte acte si pana alea se fac, ma apuca draci. Trebuie sa vorbesc cu comisarul Thomson si sa vad, si in plus trebuie sa-i spun si Nanei despre bataie, ca sa stie. Calc acceleratia si tasnesc ca o sagea ta din parcare, facand ca fustele unor tinere sa se ridice si sa vad cu stupoare, ca alea nu avea chiloti pe ele, indiferent de care. Doamne, ce a ajuns lumea din ziua de azi.

Sakura: Bateam nervoasa, din picior, in laminate, in timp ce priveam pe fereastra afara, capitala noaptea. Luminile orasului, alungau bezna cea rea si perversa. Unde era ipocritul de Naruto, tanarul, care mi l-a recomandat Vlad, pentru ai lua portofelul lui Sasuke. Deci acela era Sasuke Uchiha, faimosul Sasuke Uchiha. Si tot nu-mi vine sa cred, ca am avut primul contact cu el. Arata binisor, dar cred ca Ino era drogata, cand i-a trecut prin asternut. De fapt numai ma mira nimic, cand vine vorba de Ino, ca mai un pic aud ca s-a f***t cu un adolescent de 13 ani. Aud un ciocanit in usa de la apartament si pe el intra Naruto, cu un portofel de piele neagra in mana.
- Era si timpul, ii spun pe un ton nerabdator, mergand spre el.
Si cand vreau sa iau portofelul, blondul, ma prinde mijloc si ma lipeste de el. Avea o privire perversa. Ii zambesc la randul meu si ii soptesc, sa mergem in dormitor. Inchid usa si il lipesc de ea. Buzele mele le acapara pe ale lui si limba mea si duela salbatic cu alui. Imi da jos maioul si incepe sa-mi mangaie sani brutal si ii saruta cu lacomie. Ma musca de un sfarc, facandu-ma sa tip. Vai ce iti fac, pentru asta, idiot obsedat de sex. Il trag spre pat si il pun pe el. Ii deschid slitul, ii scot "instrumentul" si incep sa-l sug. Dupa ce se elibereaza in gura mea, imi dau jos pantaloni, cu bikini negri. Ma pun in bratele lui, si ii bag "instrumentul" in mine si incep sa fac miscari rapide de sus-jos. Aproape nu il simteam de fel in interiorul meu. Doamne ce ipotent, daca stiam, ma multumeam doar cu oralul, a trebuit sa fiu batman.
- Ah,...esti...ce-a...mai...buna, spune blondul printre gemete de placere.
Il sarut pe buze. Cand ii veni timpul, ma prinse de coapse si ma apasa, cu putere, eliberandu-se in caciulita. In sfarsit, a dat domnul. Ma ridic din bratele lui si imi iau pe mine un capot din matase mini, alb. Deschid usa de la dormitor si ii dau de inteles sa plece din casa mea. Acesta ii da portofelul si se indrepta spre iesire. Ma concentrez putin si deodata, coloana vertebrala iesi din corp ucigandu-l pe loc si trupul sau pica greoi pe laminate, murdarindu-le cu sangele sau, rosu-murdar, cald, care inainta spre picioarele mele. Iau telefonul din furca, formez un numar si aud un mic trrrr si apoi un "Alo" adormit.
-Vlad, sunt eu, Sakura. Vin-o la mine la apartament, sa iei de aici un cadavru, hai ca nu am toata noapte ala dispozitie, ii spun pe un ton superior si inchid telefonul.
Merg in baia moderna. Pe jos avea marmura alba si pereti erau de culoarea caisei. Aveam o vana cu jacuzzy, o oglinda cu chiuveta, un dus cu hidro-masaj. Eram o rasfatata. Intru la dus si fac un dus rapid, rece. Dupa ce ies de la dus, ma sterg cu un prosop si iau pe mine un halat, alb, moale si pufos. Intru in sufragerie si in vad pe Vlad, cum indesa corpul fara viata a lui Naruto, impreuna cu coloana lui vertebrala. Acesta ma vede si dezaproba din cap.
- Gura sau te ucid si pe tine, ii spun eu cam suparata si plec din sufragerie, in dormitor.
Pe pat se afla portofelul lui Sasuke si pe buzele mele aparu un zambet rautacios. As putea sa ma joc cu el si cu sentimentele lui, inainte sa-l ucid. Incep sa rad sadic, in timp ce in minte imi veni un plan nebunesc si fara vreun detaliu sa-mi scape. Dimineata se apropia incet ne stiind ce imi rezerva aceea zi...

pozele:
http://www.roesch-electric.ch/bilder/ref...lub-20.jpg -ringul de dans
http://farm4.static.flickr.com/3309/3473...fb8147.jpg -rochia lui Hinata
http://media.photobucket.com/image/sasuh...n.jpg?o=61 -Hinata si Sasuke la scena din separeu (alta poza n-am gasit)
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/232/...v0r7a7.jpg -Naruto Uzumaki sau ma rog, cand era in viata
http://media.photobucket.com/image/narus...5.jpg?o=51 -Sakura si Naruto in pat (sorry, alta imagine m-am gasit)
http://www.teseradesign.ro/pictures/BAIE...DERNA4.jpg -O parte din baia Sakurei

Si acum cantecele:
http://www.youtube.com/watch?v=FrmnznFQysg -melodia pe care Sasuke a dansat cu Sakura si s-a sarutat cu Hinata
http://www.youtube.com/watch?v=sr6ggVzm9fk -melodia pe care Sasuke a facut "treaba" cu Hinata



Răspunsuri în acest subiect
Money vs. Love +18 - de ellamanu - 20-09-2009, 03:34 AM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de Alexi - 20-09-2009, 09:20 AM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 20-09-2009, 06:40 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de A'Svear - 20-09-2009, 09:19 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 21-09-2009, 10:29 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 22-09-2009, 10:56 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de Alexi - 23-09-2009, 06:26 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 25-09-2009, 08:25 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 27-09-2009, 11:00 AM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de D@n@ - 27-09-2009, 12:13 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 29-09-2009, 10:09 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de DeathRebel - 30-09-2009, 02:54 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de Shadow. - 30-09-2009, 08:53 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 30-09-2009, 09:53 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de Alexi - 02-10-2009, 04:46 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 04-10-2009, 10:00 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de morfo - 04-10-2009, 10:21 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 09-10-2009, 09:05 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 17-10-2009, 07:00 PM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de ellamanu - 24-10-2009, 04:52 PM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de ellamanu - 08-11-2009, 02:00 AM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de Whisper - 08-11-2009, 06:33 PM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de "~Setsuna~Noelle~" - 08-11-2009, 08:24 PM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de ellamanu - 15-11-2009, 08:21 PM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de Angel~Of~Dark - 15-11-2009, 08:37 PM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de Alexi - 15-11-2009, 08:42 PM
RE: Money vs. Love +18 - de ellamanu - 29-11-2009, 12:25 PM
RE: Money vs. Love +18 - de Erina Ozaki - 29-11-2009, 07:11 PM
RE: Money vs. Love +18 - de Isa-chan - 04-12-2009, 03:12 PM
RE: Money vs. Love +18 - de ellamanu - 16-12-2009, 07:03 PM
RE: Money vs. Love +18 - de ellamanu - 29-12-2009, 03:33 PM
RE: Money vs. Love +18 - de Miauu - 04-01-2010, 12:21 AM
RE: Money vs. Love +18 - de ellamanu - 23-01-2010, 12:59 AM
RE: Money vs. Love +18 - de Miauu - 23-01-2010, 11:31 AM
RE: Money vs. Love +18 - de Bambilici - 23-01-2010, 12:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  MoneY.vS.LoVe +18 Surpriza 6 4.349 19-05-2011, 11:12 AM
Ultimul răspuns: Flash
  More than money [yaoi] Mitsukai Yoru 21 13.080 08-06-2009, 07:19 PM
Ultimul răspuns: myuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)