Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lia

#2
Heh am ajuns cam tarziu pe la fic, dar saptamana asta m-a dat putin peste cap asa ca nu e chiar vina mea:-s. Ma bucur ca am reusit sa citesc, imi place ideea unui fic politist despre explozibil si chestii de genu'. In plus cum era sa nu trec pe aici avand in vedere ca tu esti cea care scri?;;)
Ideea mi se pare originala si chiar ma bucur ca mai aflu ceva despre explozibili...eu sunt cam pe dinafara asa ca nu strica ceva lectii despre cum sa-l arunc in aer pe profu de geografie:))..eh stai linistita ca nu-i spun ca m-ai invatat tu :-$
Cat despre personajul principal, Lia, observ ca ma aseman oarecum cu ea, nici eu nu am rabdare si nu pot sa stau calma si sa ma plictisesc asteptand...insa doar atat pentru ca nu sunt eu geniu...desi mi-ar placea:-"
Pana acum nu as putea sa comentez actiunea pentru ca abia esti la inceput insa pot spune ca imi place suspansul pe care l-ai creat si totodata nu pot sa-mi scot din cap fraza " Daca vom gasi aici napalm dupa azotatul si nitratul de amoniu din celelalte doua locuri stiu clar ca mesajul imi este adresat direct." [eh mai exact ultima parte a frazei fiindca restul voi uita imediat ce postez:))]. Ma tot gandesc ce legatura este intre Lia si tipul care a pus bomba:-?...presimt ca va iesi in final o situatie complicata pe care oricum nu o luasem in calcul:))...eh spor la scris si succes mai departe...eu te sustin Yoko, onee-san, vreau nextu cat mai rpd:*
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Lia - de Yoko - 15-09-2009, 07:45 PM
RE: Lia - de myuu - 20-09-2009, 12:58 AM
RE: Lia - de Drama Queen - 21-09-2009, 12:02 PM
RE: Lia - de Summer - 21-09-2009, 05:09 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)