Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebari si raspunsuri din Naruto

#41
(20-01-2010, 07:07 PM)~NaruSaku~ A scris: buna la toti vreau sa stiu care e ultimul naruto manga aparut ...eu il am pe 477 este si 478 daca da va rog spunetimi de unde pot sal iau

Multumesc!

Capitolele apar in fiecare joi/vineri. Cel mai recent este 480 "Sacrifice".
Site de download nu stiu sigur, dar online le gasesti destul de usor. Sunt site-uri precum onemanga.com, mangafox.com si mangastream.com care sunt la zi cu capitolele.

#42
(29-01-2010, 09:01 PM)twilight fan A scris: pana la urma naruto va deveni hokage? lol ce intrebare pun. categoric da
Pana la urma ar cam deveni. Desi probabil la sfarsit de tot.
Oricum mai avem pana atunci, Naruto inca nu e Hokage si cred ca in momentul de fata chiar ar refuza titlul. De fapt sunt destul de sigura ca pana nu se rezolva problema cu Sasuke nu va accepta titlul de Hokage.

#43
m...parca am auzit ca in ultimul episod Naruto Shippuuden el moare...dar nu stiu daca ajunge hokage,orcum o intrebare:
Ce se intampla cu Sasuke? adica,se intorce inapoi in sat,moare?106
[Imagine: 1page-img1.jpg]
Ciumpy


#44
Nu cred ca citesti manga. Pana in momentul de fata Sasuke etse mebru in organizatia Akatsuki, dupa ce l-a invins pe Itachi. Insa pana acum nu doreste sa se intoarca in sat ci mai degraba sa il distruga. De murit nu stiu daca o sa moar, pentru ca mai este pana la sfarsitul animeului si cine stie ce surprize ne mai pregateste Kishimoto. In orice caz sper sa nu moara este personajul meu preferat desi este rau. Sper ca te-am lamurit cat de cat. Mai multe detalii nu pot da pentru ca devine spoiler. Sper ca te-am pamurit cat de cat, pentru mai multe detalii poti citi manga.
As vrea sa stiu si eu mai multe informatii despre Pein si ami ales din ce clan face parte.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#45
Am si eu o intrebare: Pe ce site cititi voi manga si unde vedeti episoadele?

Aaaa, si inca una, Sasuke distruge Konoha sau nu?
Cand eu spun sa taci , taci !
Cand tu spui ca-s nebuna, eu iti spun ca plec pe Luna !

Daca cineva iti spune ca o pasare i-a soptit , tu ii spui ca a innebunit !
Let's get crazy ! >.<

#46
Buna,(Falling star)
k sa vezi manga-ul poti intra pe OneManga,il gasesti in engleza.Episoadele,le poti gasi cu traducere in romana,pe Naruto Carcotasul.ro.Inca nu stiu dak traducerea este mot-a-mot,dar este destul de buna.Si din cate stiu eu,Sasuke inca nu distruge Konoha..
[Imagine: Pureloid.jpg]


[Imagine: 5448822.png]

#47
(28-02-2010, 10:01 PM)**LiFe~~CoLoUr** OlLaBoLlA A scris: Am si eu o intrebare: Pe ce site cititi voi manga si unde vedeti episoadele?

Aaaa, si inca una, Sasuke distruge Konoha sau nu?

Deci scrii la Google Naruto manga si intri pe onemanga.com

Sasuke va veni in Konoha cu gandul de a o distruge,insa el il omoara pe seful Anbu Root,Dazu.Mai de parte nu stiu ce se mai intampla.
Daca vreti sa stiti ceva din Naruto,dati`mi PM si va raspund cu placere,sau postati in acest topic

#48
onemanga.com/naruto sau narutoget.com .....la oricare din astea 2 gasiti manga naruto , in care acum a inceput sa se abereze24

#49
Intrebari/Raspunsuri din Naruto

Unde pot gasi si eu manga cu naruto sau si cu altceva ,dar in romana ca in engleza am gasit si unele chestii nu le inteleg 5 Daca e mi-ati putea da si un pm 5? pupic
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

#50
pai sakura va fi indrogastita inca de sasuke dar de intoarcerea lui sasuke in konoha nu sunt sigur dar eu stiu ca sasuke naruto si sakura vor intra in akatsuki si naruto isi va gasi tatal adica pe YONDAIME iar sasuke il intalneste pe ultimul membru al clanului uchiha ramas in viata si anuma uchiha OBITO care in akatsuki poarta numele de TOBI4[posturi unite]
Zuppy03dar imi poate spune si mie cineva unde gasesc seria cu episoadele din naruto SHIPPUDEN in romana



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.836 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.354 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)