Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebari si raspunsuri din Naruto

#51
sasukeshadow

Episoadele Naruto Shippuden traduse in romana, cu subtitrare, le poti gasi pe Trilulilu sau pe teava.
Sunt traduse destul de bine. 39
Incearca si spune`mi ce parere ai.. da`mi pmSmile

#52
bine bine explicati`mi si mie ca sunt mai incuiata la minte,daca Itachi nu a distrus clanul atunci la distrus Tobi???daca a fost asa de Sasuke nu ii face ceva???si de ce vrea sa distruga Konoha???si reuseste sa isi duca planul la bun sfarsit???888sper sa imi explice cineva!!!
[Imagine: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_it...alNumber=1]

#53
Explic eu : ))
Itachi a distrus clanul Uchiha, nu Tobi. Itachi a fost fortat de catre sefii Konohai sa distruga clanul Uchiha, caci acest clan voia sa conduca satul. Asa ca Hokaghe si ceilalti sefi au decis sa puna pe cineva din clan sa distruga clanul, asa ca Itachi a facut asta, insa nu a fost asa de puternic incat sa il omoare si pe fratele sau, Sasuke.
Sasuke va vrea sa distruga Konoha, deoarece a aflat de la Tobi [Madara Uchiha] ce l-a impins pe Itachi sa faca asta, asa ca vrea sa se razbune pe sat.
Nu stiu inca daca va reusi 106
Sper ca te`am lamurit

#54
RE: Intrebari/Raspunsuri din Naruto

Eu ma uit la shuppiden Naruto sau la orice alt anime pe siteul http://anime.kage.ro/ sunt chiar foarte bine traduse 39(si aici este si manga cu naruto) 1010 ca am mai dat eu de un site cu traducere24 google.ro
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

#55
Ei bine as vrea sa stiu si eu daca Kakashi va reinvia asa am aflat....dar inca nu am citit manga sau am vazut shippuden tot ca s-a aflu...stiu ca moare atunci cand se lupta cu pain dar daca va reinvia habar n-am.

#56
(20-06-2010, 07:17 PM)†MaDu♥ A scris: Ei bine as vrea sa stiu si eu daca Kakashi va reinvia asa am aflat....dar inca nu am citit manga sau am vazut shippuden tot ca s-a aflu...stiu ca moare atunci cand se lupta cu pain dar daca va reinvia habar n-am.

Yeah yeah Kakashi reinvie, n-avea stres. O sa fie destul de ...interesant finalul acestui arc.

(19-06-2010, 03:19 PM)andreeakiss A scris: bine bine explicati`mi si mie ca sunt mai incuiata la minte,daca Itachi nu a distrus clanul atunci la distrus Tobi???daca a fost asa de Sasuke nu ii face ceva???si de ce vrea sa distruga Konoha???si reuseste sa isi duca planul la bun sfarsit???888sper sa imi explice cineva!!!
Ca sa completez ce-a zis Zapa, nu nu reuseste. Adica nici nu ajunge pana in Konoha. Stuff is going to happen.

#57
In ce domeniu este specializata Kurenai? "?"?"?"?
[Imagine: naruto169.png][Imagine: ashke_icons.png]
Life is Beautiful and Fun .Life gives you the opportunity to laugh and live.

#58
Domeniu?
Pai este ninja : ))
Ma rog, ea foloseste Genjutsu daca te ajuta la ceva asta.

#59
Am vazut decurand un episod in naruto shippuden(166) si as vrea sa aflu daca hinata moare?

#60
Uhm...Si eu l-am vazut si sincer, cred ca da ! Defapt .....am vazut ca a inceput sa curga sange si eu asa cred. Sper ca te-am ajutat ......



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.867 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.359 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)