Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scooby Doo

#1
Scooby Doo

Ce parere aveti despre Desenele animate Scooby Doo? Dar despre revistele BD care deja au ajuns la nr 32?

Mie mi-a placut Scooby Doo. Unul dintre cele mai reusite Cartoons. Cat despre revistele Scooby Doo nu prea ii plac. Aventura tine doar 4 pag iar restul sunt jocuri pt copii.

Voi ce parere aveti?

#2
Urasc aceaste desene. Cand se mai uita nepota`miu sau vara`miu ala mic la ele imi vine sa dau cu ceva in monitor. Cele noi care sunt difuzate acum pe ct, cu o grafica mai buna... sunt mai acceptabile. In schimb cele vechi... nu lle suport deloc.

#3
revista nici nam citito...am rasfoit ceva k avea fratiorul mai mic al unei colege dar nam apucat s avad prea multe....acum cat despre desen...imi placea...cei drept se redifuzau aceleashi episoade vechi cu o grafica cam...asha shiasha....dar am vazut un "film" scooby doo cand acesta cu gashca merge pe o insula plina de zombii....ala chiar mia placut. aa shi mai era o serie scooby doo cand acesta intalnea diverse vedete (suny and cheer tin minte k erau shi odata iau vazut pe batman shi robin O.o)
in orice caz...nu pot uita the good old days cand urmaream s.d. shi nu voi uita niciodata acest desen 'clasic' ce imi va aminti de copilarie Smile

#4
Obisnuiam sa ma uit,ma distrau,erau chiar foarte amuzanti si unul dintre cele mai bune desene ...cel putin pentru mine,cateodata chiar ma mai uit cand schimb posturile dar nu stau sa vad un episod pentru ca aproape ca le stiu pe dinafara xD ..doar stau sa imi reamintesc de vremea cand eram mica, nu ca acum as fi mare rau ...dar totusi a trecut ceva vreme de cand ma uitam la Scooby-Doo.Anyway vor ramane unele dintre favoritele mele .:biggrin:


#5
Soramea se uita....vai ii obsedata.... o vazut toate episoadele.......le stie spune pe toate....ti le povesteste zici ca ea le-o facut........ pe mine ma enerveaza ca is aceleasi episoade....... acuma ii si scooby si shegi fac echipa.......alea nu imi prea plac....

bye....:->

#6
Am fazut toate serile de 10 ori 21 de cand ma stiu am crescut cu Scooby Do , de Scooby & Shaghy fac echipa ce sa zik la inceput nu mi-au placut dar cu timpu au inceput sa imi placa Smile fortza CN

#7
Cand eram mai mica ma uitam la Scooby Doo si chiar imi placea. Cateodata mi se facea frica de ce vedeam21 si cateodata radeam de nu mai puteam 21 Nu stiu daca m-am uitat la toate episoadele, insa am vazut destule...Acuma nu ma mai prea uit decat daca intamplator nimeresc sa fie Scooby Doo la tv si daca nu am la altceva ce sa ma uit...
In orice caz mie imi place acest desen smile
:bye:

#8
ma uit mereu cu drag la ele :d miau placut
incami plac si o sami placa intodeauna,
desi n usunt cele mai reusite,mi se par cele
mai comice pe care leam vazut

#9
pai desenele sunt destul de bune....la unele serii imi place grafica si cum arata personajele dar la altele e groaznica.....in rest povestea e cam aceiasi....imi place mult de Scooby Doo este un catel very kawaii
Cat despre reviste pot zice ca sunt destul de bune...daca nu ar mai pune atatea jocuri pentru copii ar fi mai reusite ^^"
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#10
Etoo... Scooby Doo ma amuza, sa zicem, pe la 5 ani. Sincera sa fiu, acum nu imi mai place deloc. Parerea mea:
-Seria 1...cea f.f.f.f. veche...Acum ma enerveaza ca inca o mai da, pentru ca nu s-au sinchisit deloc la grafica, iar actiunea e mereu aceeasi. *thumbs very down*
-Seria mai noua, in care s-au adaugat mai multe culori, umbre, miscari... Ce sa mai! Alta viata! Insa tot acelasi scenariu! *still thumbs down*
-Seria "Shaggy si Scooby fac echipa" ...am vazut 1-2 episoade. Cam slabut, grafica fiind intre seriile enumerate mai sus. Actiunea, insa, e putin schimbata, dar tot nu e indeajuns incat sa-mi placa *thumbs so down*
-Filmele Scooby Doo...Altceva! Sunt singurele lucruri cu Scooby Doo care mi-au placut! Nu sunt asa urmariri aiurea, grafica e grozava, monstri chiar se misca asa cum trebuie...Plus cate o melodie antrenanta in fiecare. Yep, *thumbs up*
-Revista, in final. Nu-mi place, stai, o urasc. Nu mi-am luat nici un numar desi era o manie in clasa cu cine are cartonase, ce cartonase are... Cat despre continut, 2-4 pagini cu benzi desenate, aceleasi jocuri la fiecare numar (am vazut la colegi)... *thumbs in the centre of Earth*
Concluzia: in afara de filmele Scooby Doo, restul este absolut aiurea.
[Imagine: chibi_1662.gif]
Haideti, cheliti-mi chibi-ul!
Descarcati-ca pe el!
Si acum, asa-i ca nu ma vezi ataca?

:nh:

[Imagine: girlholdinglollipop.jpg]
Hey! Mai mananci aia?

[Imagine: thkouichikimuraoretachi.jpg]

Kouichi Kimura...

So what if I still like Digimon Frontier?
I know about your secret teddybear!






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)