Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 9 useri

HM ^^ ''

lemme see. . .

1. Mah sweet, fulffy, yummy, cute, lovey / dovey boy Ratsuky. he ' s just mine, only mine so back off. Îs posesivă ce naibii vrei. So cum ziceam rămâne în topul meu că deh el e ăla mai mişto ce îmi place mie extra mult. Do not try to say smth 'bout him cuz i don't give pice of lemon. Whatevă, deci pentru că e scump, important, pufos, adorabil, dulce, mişto, e hacker deci deci deaia şi dăh e al meu.

2. In dă second place s-a pus Denny. De ce eu personal, eu fiinţa de mine nebună, ţăcănită şi super mega ultra crazeh a pus-o tocmai pe Denişor acilea e pentru că o iubesc foarte mult. O vreau ca surioara mea neapărat că nah, dar chiar dacă are 14 ani şi eu fac 16 ani, o văd mereu mai mare ca mine, da nu ştiu de ce, dar anyway o iubesc pe fiinţa asta, îmi colorează viaţa în mov la loc atunci când e gri şi e cam. . .cam posacă. En fin, o iubesc mult pă Denn ' extra mult.

3. Adeluş.Am avut noi două divergenţe măreţe nenică, dar văd că le-am rezolvat. Ce se ştie se ştie. A cunoscut Zup [ mă rog unele persoane ] ''războiul'' pe care l-am dus noi două, dar nah că unii s-au chinuit să uite, dar a fost un război intens, da acum ne-am cizelat şi noi că nu mai suntem ţânci de grădiniţă, suntem adolescente şi tre ' să fim capabile să nu mai purtăm astfel de certuri care ne bagă mai mult în nervi. So we became friends again şi da ca şi dă fărst uan e doar Mine.

4. Nyuţă. Hm. . . îmi place de Nya pentru că pur şi simplu e nu ştiu cum să spun, are ceva ce nu mă plictiseşte şi pot sta în preajma ei multă vreme , că nu mă plictisesc aşa uşor. Ca şi la dă tărd una am avut divergenţe explozive dar ne-am împăcat şi sper să rămânem aşa mereu, deşi aşa va fi, nu cred că ne vom mai certa că nu mai avem pe ce anume să ne certăm so. . . o.o

5. Namicuţă - chan ! E ''aia'' mică măi, nanami, ce îmi place fetiţa asta nu ştiu de ce e aşa drăgălaşă şi suit, îmi place de ea, cum se poartă and stuff, îmi vine să o pap. Tre să recunosc cu nu mi-a plăcut înainte avatarul ei cu . . . ăla. . .Miroku, dar nu ştiu de ce, parcă avataru ăla vroia să mă răpească şi să îmi facă cevba O.O. Paranoia mea de altfel, îs paranoică.

6. Zăpă Zăpă. . .Zăpă se subânţelege ce mai vreţi. Suri mea mică şi drăgălaşă, altă fetiţa drăgălaşă, îmi vine să o pap parcă e o căpşunică O.O

7. Rx. Îmi place mult de ea, e foarte amuzantă şi mă înţeleg super cu ea, mai ales la capitolul gfx *meowwwww* E aşa de suit şi chiut şi îmi place că mi-a dat un c4d şi acum ling ecranu. Nici chiar aşa oameni dragi, dar totuşi e o super gfxăriţă şi îmi plac mult de tot gfxurile ei.

8. Flaw. Mă nu că te-aş pune eu pe tine tocmai aici, dar 8 sau 9 sau numerele astea care nu sunt în top, nu semnifică mai nimic, ci doar ăsta e topul de userii, lista mai mult pe care o fac cu userii favoriţi. Acum de ce îmi place mie de Flaw, ei bine pentru că e un geniu, are o minte genială chiar nu poţi nega, dacă negi, înseamnă că nu ştii nici măcar o boabă despre site-uri, sau pur şi simplu eşti mult mai deştept pentru secolul ăsta. o.O''

9. Aly. Îmi place mult de Aly, se pricepe la moderat, e o moderatoare foarte bună, m-am distrat mult cu ea de revelion când eram într-o conferinţă cu Alany şi ceilalţi de pe zup, parcă era şi Ryuu şi Chaosed. Mi-a plăcut mult atunci când a bătut ora 12 şi toţi eram în conferinţă şi ne distram super mult împreună.
-

Oh yeah... we didn't do this in a while. Time for a top!

Let's see... First, iubita mea, persoana fără de care nu pot trăi, prietena mea cea mai bună, cyber-sora mea, nebuna mea, satana mea personală, Maggy [a.k.a. love_anime]. I simply love her. Second, fiică-mea, dulceaţa mea mică de căpşuni, copila misterioasă - NYC [a.k.a. Nya]. I adore and venerate her *whistle*. Third, my little bizarretard, my weird sis, my partener in crime, the one n only *drums* Îngeraş [a.k.a. angelique.Vampire]. Forth, my Strifilicious Top Model, my little obsession, Alishor [a.k.a adyna_45]. Fifth, my little kido, Nanami-chii [a.k.a. Nami]. Sixth, my beloved sensei, Myuu-sensei [a.k.a. myuu... obvious doooh *little Strify voice saying "Doooh, what were you thinking?!"*]. Seventh my little Ay [a.k.a. Ce nume o avea ea acum... noi o ştim ca Yaku]. Eighth... ugh dunno... I guess Ginerică o.O [a.k.a. Metal *wide grin*]. Ninth... Denny cauz she is a super-mod and super-girl 3

This is it~ ^_^

New top. Nu chiar top, blah blah blah, am mai spus, voi scrie pe useriicu care mă înţeleg bine, în ordine alfabetică. dar cred că sunt mai mult de 9. Gomene, dacă am uitat pe cineva.

Adeluşa mea , a.k.a Crăci a.k.a Merişica a.k.a măh lăv. Este soţul meu iubit. Îl iubesc mult. <3 Aditza , fata mea fluffy. E o pisicuţă. <3 A`Svear , draga mea soră, şi tot o dată nora mea. Akasha , sora mea mai mare. Mi`s puştoaica ei. <3 Berry este sora mea, defapt căpşuna, cu care mă asemăn. Blueapple , Merişhor, cea care îmi pune poreclele artistice de emo. <3 I also love her english. <3 Kagome este sora mea pricepută la amv`uri. Lynn , my fluffeh neko. I love her. Este foarte talentată, dulce şi îmi dă sfaturi. Eu sunt aia mică. <3 Nya este drăguţă, până la urmă. Puţin cam narcisistă, dar aşa e ea. Ne-am împăcat, şi chiar vorbim pe mess. <3 Reva.Q is nice, and she is also my daughter. Zăpă este fiica mea cea mai apropiată. Îmi iubesc toţi copii, dar cu ea vorbesc cel mai mult şi suntem mai apropiate
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















'kay, eram nevoita sa trec si eu pe-aici, nup ? Let me see... Yup, am gasit ordinea perfecta ( pt. mine, desigur).
1) mady-Sisu`le te 'uby muult !! Sa nu ma uiti, ca peste-un an ne despartim !
2) IloveYuki-Nush. Fata asta nu-i in toate mintile. Nu e de incredere. 21
3) myuu-Ador cum scrie !! Mumoasa mea. pupic
4) Baraha5.6-Singurul baiat de pe " Zup", cu care, intr-adevar, mai convietuiesc.
5) Ayuka-Ca doar e norocoasa baiatului de dinainte.
6) Ridichea`Nebuna-Intr-adevar, username-ul spune totul despre ea.
7) Alysu-Talentata mea, mumoasa mea, iubita mea, femeia mea...
8) Lynnu-Fetisoara asta e experta in materie de GFX, o ador !!
9) Ultima, dar nu cea din urma: Kaname-De ce ? Nush, ea intra la sufletelul oricui. pupic

Inteleg ca se numeste " Top 9 useri", dar... Eu il am si pe-al 10-lea: Aliss_anime !! Pourquoi ? Nush, dar mi-e atat de draga... O 'ube mult de tot pe Aliss-u' meu !!

Cam atat, pentru moment. Ne mai ctim, oricum. Pwp ! pupicpupic
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

1. Kashim ~ Eh, ce pot spune, il cunosc de cand lumea si cerul, ne injuram de fiecare data cand vorbim si tot prieteni ramanem, si inca ce prieteni :]]

2. Lynnu ~ Cred ca ea a fost prima mea prietena de pe Zup 39 ma rog, e foarte de treaba si imi face placere sa vorbesc cu ea si sa ii dau sfaturi despre GFX :]]]

3. Alysu ~ Nu stiu eu prea multe despre ea dar mi se pare foarte draguta desi e cam batrana, dar ast anu conteaza, tot draguta ramane <3

4. Ayuka ~ Si pe ea o stiu de ceva vreme si cum eu nu prea cunosc multa lume pe aici o pun si pe ea in top 39 , este si ea prietenoasa cand vrea, doar cand vrea. 78

5. Maclavaisu' Perlandezului ~ Cum sa nu o pun eu tocmai pe zuzuletu' meu <3 Zapacita fata, asta imi si place la ea. 21

6. Elusive Wolf ~ Mda, nici pe ea nu o prea cunosc dar am vorbit de ceva ori cu ea si mi se pare inregula deci poate fi si ea pusa in topul meu <3

7. Necro ToXyK ~ Si pe ea o cunosc de mult timp, inainte vorbeam una cu alta zilnic la conferinte cu multi altii dar acum am imbratranit si nu mai vorbim atat de des dar si cand vorbim radem de mama focului. 21

8. A'svear ~ O iubesc <3 asculta LM.C <3 si ma inteleg foarte bine cu ea deci este loc si pentru ea pe acolo undeva, in inima mea, lol, rima .__."

9. Flaw ~ Eh, mi se pare un Admin destul de bun deci merita si el sa fie pus pe aici.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Top 9 useri ? 39 Hmm...foarte greu de ales.

1.Berry- prima mea prietena de pe zup =]] Si cea mai buna hug Ma inteleg de minune cu ea, mereu rad la conversatiile noastre, este tare amuzanta si nu ma pot plictisi niciodata cu ea. Este o prietena adevarata cu care ai de fiecare data ceva de vorbit. Daca ar exista posibilitatea sa ne intalnim si in realitate cu siguranta nu as rata aceasta sansa. Avem foarte multe lucruri in comun si acest lucru ne uneste mai mult. Btw, suntem taur amandoua 15 Cum sa nu avem multe in comun ? Nu cred ca as putea fi vreodata suparata pe ea, nimeni nu poate fi, deoarece este o persoana prea kawaai :3

2.Isis- pfff...cum as putea uita de Alexandra mea xD Este o fata minunata, din toate punctele de vedere, ma distrez cu ea si niciodata nu ma plictisesc. Simt ca ei pot sa-i spun totul, am incredere in ea. Imi place foarte mult sa vorbesc cu ea si ma bucur ca este prietena mea.Este foarte amuzanta deasemenea, cum poti sa n-o iubesti 15

3.Lori- si ea este una dintre primele mele prietene de pe zup, este o fata intelegatoare si amuzanta, nu te plictisesti niciodata cu ea. Mereu gasesc ceva de vorbit cu Lori, deoarece este vorbareata, iar acest lucru imi place mult la ea. Nu voi uita niciodata pm-urile noastre kilometrice xD Imi lua aproape juma de ora sa scriu unul =]]

4.She- nu am mai vorbit de ceva timp cu ea, dar acum ca mi-am adus aminte de ea, o sa-i las un mesaj la profil=]] Mi-a fost dor de ea cat timp am fost la sibiu xD. Este o fata speciala din toate punctele de vedere, amuzanta si vorbareata. Nu te poti plictisi atunci cand vorbesti cu ea. Chiar as dori sa ne intalnim odata.

5.Corri- cum as putea uita de pinguinul meu?15 Cu ea ma inteleg foarte bine, radem de fiecare data atunci cand vorbim. Cred ca nu exista conversatie in care sa nu radem juma de ora. Niciodata nu vorbim ceva serios xD E foarte mega super ultra de treaba. Chiar daca mai are ea momentele ei de a insista prea mult, tot o iubesc xD

6.Femelinosu'- cunoscut ca si Kashim 15 Ce pot sa spun despre copilul asta?O_O Il iubesc O_O Ma inteleg super cu el, parca e venit de pe alta planeta, se iubeste prea mult, desi el nu-si da seama de acest lucru xD. Imi e dator cu o ciocolata, vezi ca n'am uitat.

7.Zapa- e copilul meu mic si adorabil. Nu prea vorbim noi, dar cand o facem, o facem in adevaratul sens al cuvantului xD. Este adorabila din toate punctele de vedere, imi place sa vorbesc cu ea si niciodata nu ma plictisesc. Ma bucur sa am o prietena ca ea pe zup.

8.Silvia- Nu am mai vorbit de ceva timp cu ea, trebuie sa dau de ea neaparat xD Este o dulce, superba, nice, cute xD Este o persoana vorbareata si amuzanta, iar acest lucru ador la ea, deoarece nu este o fire plictisitoare. Nu te poti plictisi atunci cand vorbesti cu ea, este imposibil.

9.Unde'i punctul?- mda, am pus-o sub forma de nick, deoarece dupa nume nu cred ca stiti cine e O_O In fine 15 Nu am vorbit noi cine stie ce, dar din cat am vorbit mi-am putut da seama ca este o fata de treaba, cu care ai ce vorbi, nu te poti plictisi cu ea. Este chiar nice din toate punctele de vedere. Imi place la nebunie sa-i citesc fic-ul acela de la Naruto xD Singurul fic din acea categorie O_O Ar trebui sa se simta mandra xD

Din spusele mele, va dati seama ca cu nimeni nu te poti plictisi O_O

Cam atat cu acest top 9...dar mai sunt si alti useri cu care vorbesc din cand in cand, cum ar fi Lynn, o fata super de treaba, Misaki si multi altii.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Wah, nu stau să le dau numere pentru că nu am chef şi chiar nu îi numerotez aşa, îi pun random 5

Fenneh, aka Denny, aka sweety, aka AWW; ne ştim de multă vreme şi ne înţelegem foarte bine, da ştiu ce motiv pentru care să o pun în top ( ? ) but who cares. I simply like her personality, cum ne înţelegem, îmi plac posturile ei / că până la urmă aici vorbim de useri nu de prieteni în particular / şi treaba pe care o face pe zup; and yeah, per total, I love her. * hugs*

Cherie, capricornul meu drag * hugs*, nu sunt nici aici prea multe de zis. Îmi plac şi posturile ei şi personalitatea şi ea ca persoană şi reputaţiile pe care ni le dăm ( cât şi comentariile de profil, pe astea neapărat trebuie să le menţioenz! ) sunt absolut geniale, chiar... cred că cele mai geniale 21 şi adorabile şi moş crăciunate, yeah we know what I mean. Şi să nu uităm de faptul că suntem telepatice; ce, mă? Suntem, când îţi zic * laughs * .Love is in the air 15


Paradox
, cu ea mă ştiu de mai puţină vreme şi niciodată nu aş fi crezut să ne înţelegem atât de bine 24 şi din prima, în orice caz, ca şi user mi se părea înainte foarte... rezervată şi oarecum scorpie ( waaah Maria : > ) dar în orice caz după mi-am schimbat părerea şi cunoscând-o în particular = )) posturile ele au început să mi se pară geniale, plus că e foarte foarte foarte de treabă. Şi cum am eu ceva cu capricornii, şi aici telepatia e în floare. / te îmbrăţişează Ramonel Bombonel.

Yaku-chin, clătituţa mea x: . E absolut super foarte tare. Cel mai mult îi ador comentariile la ficuri(le mele = )) ) pentru că sunt atât de... speechless somehow, mereu mă lasă cu gura căscată, fie că mă ameninţă cu moartea sau ceva de genul ori că spune ceva prea frumos pe acolo. Cum să n-o adori, mă ? = )) . Şi reputaţiile noastre sunt geniale * huuugs*

Better of alone, Boa ( > : d < ) cred că cel mai mult ador la ea comentariile pe care le dă la ficuri, concursuri or whatever, ca şi user e ca lumea ( ca şi persoană o să o bat dacă se mai subestimează în halul ăsta ), are posturi lungi şi ştie să se exprime, area argumentarea bine pusă la punct şi bineînţeles, e foarte de treabă. Şi friendly. Very friendly.

Lynn : > Lynn are nişte posturi fooarte frumoase, de fapt îmi plăceau mie înainte să vorbim în particular and I also thought all the time that she is dam' sweet and cul and... whatevăr. În orice caz, iese în evidenţă prin diplomaţie şi îşi face treaba impecabil : >

Mimişor, Mimişor e cea mai amuzantă din cei menţionaţi până acum 24 Doamne Dumnezeule, cine naiba îmi mai pune mie la profil chestia aia? cine decât Mimi? Adevăru' e că ştim să comunicăm prin emoticoane, maxim. Şi e foarte de treabă, şi îşi face treaba bine, e obiectivă şi... Nu am prea multe de zis, ca user e foarte tare, le îmbină pe toate, are şi o oarecare diplomaţie când trebuie şi e amuzantă mai tot timpul şi face glume şi Mimi iz cul : >

Metal, sincer? îmi plac posturile alea mai narcisiste în care mai spune câte ceva şi despre el 24 e unul din reprezentanţii masculi narcisişti ai zup-ului, dacă asta are vreun sens. neah, lol, e de treabă şi asta se vede din posturile lui, pe care şi le şi argumentează bine. Şi e drăguţ cu toată lumea, da mă refer pe zup, oricum oricunde oricând oricum.

Tan şi Shinra pentru simplul fapt că sunt berbeci 24 şi chiar mai mult decât atât, pentru că fiecare berbec e genial şi noi o să cucerim zupul, dar asta nu e treaba voastră chair acum, trecând peste, Shinrei nu prea i-am citit posturile şi nu ştiu cum e aşa ca user but la comentariile de profile e simplu.... o berbeacă genială * laughs * cât despre Tan... Weah, Everyone knows Tan ( ? 24 ) funny and cul and genius and... yeah, e berbec.

Neith, are posturi ca lumea şi comentariile pe care le dă sunt şi ele geniale, ştie să îşi argumneteze părerea şi mi se pare foooarte de treabă deşi nu am vorbit noi prea mult în particular, its always a pleasure to change some pm-s sau comentarii la profil sau... anything like that ^^


Nya
, îmi plac posturile sweet a lu' Nya : )) yeah they are cute, and she is cute and.... what anything else can people say about Nya in a post? Nya is just Nya. Everyone knows Nya, I guess. d:

( sper că nu am omis pe nimeni, dau un edit eventual dacă îmi amintesc 24 )

1. Little Star - Imi plac foarte mult criticile ei si mai ales modul in care isi foloseste imaginatia
2. Teh - Cred ca scrie cel mai frumos de pe aici (fara suparare pentru alti useri...ma refer doar la ce am citit eu)
3. Bloom. - Este foarte sociabila si ma simt bine sa vorbesc cu ea despre orice
4. Tan - Un tip amuzant...stie de gluma sia sta imi place hug
5. George - are o memorie foarte buna 21 si este super de treaba
6. Lynn - imi place ca stie sa se impuna intr-un mod adecvat...si este saritoare (te ajuta inainte sa apuci sa ii ceri ajutorul10 hug)
7. noname96 - este foarte pasionata de literatura si imi place sa vorbesc cu ea despre orice
8. Akadella - una din fetele cu care imi face placere sa vorbesc mai ales pe mss...putem sa vorbim despre orice...e o persoana super de treaba Smile
9. Kashim - el este razvratitul forumului...15...si este foarte amuzant si in opinia mea super de treaba..mai ales ca nu se ferseste sa spuna ce gandeste (un lucru de apreciat)

Nu stiu daca aceasta este ordinea pentru ca am scris cum mi-a venit in minte...dar stiu ca mai erau persoane de trecut pe lista10 gen: artist, serket, khadaj, matzaplouata, OiiKawaii, ♡ Cyn , Unia, Himişor™, Ich., ..::Vampy::.., Ruslana etc.

Vreau şi eu să mai fac un top O-O

A. Redilina mea [ Mimişor / Mimiluţ ] - daia am scris - o şi cu roşu este superba mea şi dulcea mea Madam Red cu care voi dansa la Nijikon [ dacăăă ]. Este o fată superbă şi de milioane nu ştiu ce m-aş face fără zurlia mea Mimi.

B. Coreh.Coreh a mea cum să nu fie preferata mea. I l-am luat pe Ţonţeh de ziua ei.

C. Marina. Cu Marina mă înţeleg foarte bine. Avem noi subiectele noastre, ea îmi zice una alta eu la fel deci nu avem treaba. E o fato foarte de gaşcă şi am ce învăţa de la ea. M - a învăţat fără să vreau cum să fiu mai calmă, când colo ea se enervează mai repede decât orice o.o ''

D. Triangle, Kashim, Loreh. Eu cu Andreea, dar prefer să-i zic Yume [ din câte ştiu e de pe animax ] no problem ea e o fată super de gaşcă arată bine, ei bine e pe gustul meu. Dacă o văd la Nijikon o să vorbim şi de abia aştept chestia asta.

E. Denneh . Cea mai bună cea mai sweet, cea mai inteligentă fată pe care am putut să o cunosc. Ador părul ei cârlionţat e foarte de gaşcă şi îmi îneţelge ieşirile nebuneşti de fanatică a lu Heechul.

F. Nya. E fată foarte sweet după părerea mea. Este drăgălaşă chiar dacă unii cred că e acidă şi răutăcioasă eu o cunosc pe adevărata Nya: drăgălaşă, sweet, cute, fluffy şi mult mai mult de atât sensibilă. E o fată super.

G. Aly. Geez cine nu o cunoaşte pe Aly. Cu ea am început să discut aşa puţin câte puţin deşi ne cunoşteam de pe forum chiar am discutat în conferinţele cu userii că mai făcea cineva nişte conferinţe cu userii de pe zup în care ne distram glumea and so on şi ştiu cum era.

H. Yondaime. Tata, daddeh cel mai tare posibil evă.

I. nu găsesc. dau edit dacă îmi amintesc.
-

Eh,am trecut si eu pe la acest topic.So,my top:
1.Nami My mommy.The best ever .Deci,e o fata super de treaba,amuzanta si prietenoasa.Mereu vorbesc cu ea si nu ma plictisesc niciodata.E de gasca si stie sa te faca sa te simti mereu bine.
2.Arişică My sis.E tare de gasca,draguta,amabila si very friendly.E atat de sweet.
3.Crăci My daddy!Cum sa nu o iubesc eu?Chiar daca nu am vorbit prea mult e super sa iti pierzi vremea cu ea.E tare cute si funny.
4.Bl forever Deci nu are cum sa nu iti placa de fata asta!Atat de sweet,fluffy,cute si funny!Chiar daca a trecut prin atatea,mereu emana bucurie si buna dispozitie.Mereu ma face sa rad si daca sunt cu moralul la pamant stie cum sa ma faca sa ma simt mai bine.
5.Alysu E tare sweet fata asta.Mereu cand am vro comanda apelez la ea,pentru ca mereu stie sa le faca cum mi le doresc eu si e extrem de priceputa la gfx.
[Imagine: j5atg3.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)