Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inapoi pe AnimeZup

#1
Hei, voi! Sunt Rain, Kankrosas, Biersack, Crazy.Fani sau cum am mai fost scrisa/numita pe aici. M-am intors pe forum in forta si vad cate modificari ati adus. Aspectul, ordinea threadurilor si mai multe alte lucruri pe care abia astept sa le descopar. Crazy-monkey-emoticon-148
Well... Nu am niciun motiv intemeiat pentru care am lipsit atat, dar sunt tare happy ca m-am intors si sunt gata sa reincep cu citirea ficurilor (in special cele yaoi) si lasarea comentariilor.
Pentru cei ce nu ma cunosc sau sunt curiosi anumite lucruri despre mine, sa fie liberi sa intrebe. O sa raspund cat de repede pot.
Si ca tot suntem in aceasta perioada, va spun Hristos a inviat!

PS: Ce set de avatar si semnatura vechi am. Trebuie schimbat.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Rain!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Raaaaaiinnn, bine ai revenit pe fooruum! hug
Ma bucur ca te-ai intoors! Spor la citit.
Nu esti noua, dar tot trebuie sa iti pun niste intrebari. 19

1. Ce ai mai facut in ultima perioada?
2. Ce filme ai mai urmarit?


Bine ai revenit, din nou! hug
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#4
Si eu ma bucur ca m-am reintors si mersi. pupic

1. Nici eu nu prea stiu ce am facut. Mi-am ocupat timpul cu doua seriale : The Vampire Diaries si Nikita, cu scoala, pe afara, fotografiat, pe la tara, dar tocmai de forum uitasem.
2. Cum am zis si mai inainte, am inceput cu serialele, dar ma misc atat de inceeeet. De abia le urmaresc. In rest, am mai vazut si Sweet November si planuiesc sa ma uit si la A walk to remember. Am mai vazut The rules of attraction si, daca ma crezi, nu-mi mai vine nimic in minte. 21 Oricum, am in plan sa mai urmaresc cateva pana la marea vacanta de vara.

Mersi din nou. Sper sa ne mai intalnim pe aici. *kisses*

#5
Hei Rain, heeeeeeeeeeeeeei Fani, heeeeeeeeeeei ?????!
Daca vrei, ma ocup eu de setul tau, nu m-ar deranja 013
Ca sa nu fiu atat de scurta:

1. Mai faci/mai vrei sa faci haine pentru chibi-uri n stuff?
2. O sa scrii fic-uri 15?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#6
Dariaaaaa. <3 Am crezut ca m-ati uitat, lol. xD
Mi-am facut unul in graba fiindca incepuse sa ma streseze semnatura. Ok, vedem noi cum facem. Mai vorbim asta.

1. Hmm, nu stiu. De ce am impresia ca am ramas in urma si au invatat cu totii basic stuff?
2. Cu siguranta o sa mai scriu. As spune si despre ce e vorba, dar nu vreau sa stric surpriza. Mopenmouth

#7
Bine ai revenit 4
Daca ai nelamuriri/intrebari/probleme/sugestii nu ezita sa apelezi la mine. Poti apela si daca nu ai. Mai ales daca nu ai prieten.
Mno, be good around here and watch out for llamas!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#8
Multumesc, Syryus. Smile
O sa fiu cu ochii in patru dupa noua tema ca sa-i caut defecte si sa raportez. *looking around*
Glumesc. Oricum, tu vei fi primul la care o sa apelez. 15

#9
Hello there and welcome back on board! ^^

Biersack suna cunoscut. Asa te numeai pe anime-empire cumva? Cred ca imi amintesc de cineva cu username-ul asta, dar e la fel de posibil sa bat campii.

Have fun around again! Nighty nigh!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#10
Thanks. ^_^
Am avut si un cont pe acolo, dar chiar nu mai tin minte daca intamplarea a fost sa ma cheme Biersack. Totusi, exista o posibilitate. Am uitat...
And thanks again.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)