Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lucrarile voastre

#21
(10-08-2012, 12:07 AM)Daria A scris: Este o mica porcarie facuta special pentru tine Ann ca sa nu par asa lenesa!!!

[Imagine: mqYpx.png]

Inca par, am facut decat o amarata de bluza -.-'
Edit: da, este facuta cu vechiul corp pentru ca am uitat de cel nou 24

Imi place bluza, sa stii! este draguta, ratusco. :3 Data viitoare fa si tu pe corpul cel nou. O sa editez primul post. 4 imi place oricum. Si te mai astept cu altceva mai tarziu. Acum distreaza-te in vacanta. hug
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#22
Facut pe reprize, o sa ii fac si o fustita cred, asta daca mai am rabdare 17:

[Imagine: E2xEm.png]
[Imagine: Jun0xCa.png]

#23
Ce simpatica e ultima lucrare Dario, verde ca si tine, briosa verde 24 Muffin, you. Imi place foarte mult design-ul din partea de sus a bluzei, si ai fi putut sa ii faci si tu niste pantaloni/ceva in partea de jos. Asa pare ca ne jucam cu papusile si cautam sa descoperim ce are Ken intre picioare si Barbie nu are.

Scuze. Am venit sa vad daca puteti sa faceti un costum Catwoman gen The Dark knight Rises. Daca reusiti ma jur ca il port cand o sa fie generatorul.

PS: Parca ii sunt sugrumate picioarele de sosetele alea. Killer socks ftw!
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#24
(11-08-2012, 02:05 AM)Arya A scris: Scuze. Am venit sa vad daca puteti sa faceti un costum Catwoman gen The Dark knight Rises. Daca reusiti ma jur ca il port cand o sa fie generatorul.

Hmm, costumul catwoman? Yeah imi place. Il fac. Acum sau maine, sa nu ma apuce somnul :3

Edit: Daria imi place. Dar mai schimba si tu cromatica. Mai adauga si alte culori nu numai verde, numai roz etc. Oricum lucrari mai bune astept de la tine cand te intorci. Bluzita arata dragut.

Te mai astept.
*mi-am luat mouse bun *
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#25
Asa pare ca ne jucam cu papusile si cautam sa descoperim ce are Ken intre picioare si Barbie nu are. - NA 33!

[Imagine: whVI6.png]

Ann: da, cand ajung acasa o sa fac la calculator, mi-e mai usor cu un mouse .-.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#26
(11-08-2012, 12:38 PM)Daria A scris: Asa pare ca ne jucam cu papusile si cautam sa descoperim ce are Ken intre picioare si Barbie nu are. - NA 33!

[Imagine: whVI6.png]

Ann: da, cand ajung acasa o sa fac la calculator, mi-e mai usor cu un mouse .-.

Imi place combinatia rosu-verde. :3 Mai pune o "picatica" rosie pe sosetele/cizmulite. Imi place ca folosesti "plasa". 4 *huuugs* Faci o treaba buna fara mouse. Eu nu pot sa fac nici o steluta -.- .

Lia, 65 I a zi, cum ti se pare costumul pana acum?

[Imagine: cattt.png]

hm hm?
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#27
Si l-am termiinat :3
Cum vi se pare, si iti place lia?

[Imagine: catwomanpentrulia.png]

#28
Um, imi place abordarea, dar parca i-ai facut ceva designului si nu e tocmai la fel... Si picioarele par ixate, dar cred ca asa e chibiul sau e felul in care ai facut cizmele 17?, parca le are intoarse.

Scuze, nu eram acasa ca sa iti ofer feedback. Abia am ajuns.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#29
Cum nu am mai intrat de prin august, ma revansez cu corpul total oficial + 20 de fete.


Si nuante pentru ochi. 5 capuri pentru fiecare culoare. (40 capete) :

Arata bine??


Chibi(generator) este suspendat din mai multe motive:
-lipsa de activitate
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)