Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anunt important

#91
Bai pe bune, cand se termina farsa22? E plictisitoare
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#92
Parinte am pacatuit si eu... si sa fiu a naibi daca stiu cu ce...am uitat sa tin o evidenta 21 promit ca o sa imi scriu toate pacatele pe hartie si o sa mai adaug cu timpul :lol:
aprope..ce papucii mei am la semnatura?21

epica gluma...si faza cu iubiti-va apropele asa cum e natural nu pe la spate" genial21 ...dar presfinte ... e asa misto sa ii vezi pe la spate
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#93
Ma. Ati pus si cruci grr ! Ce mama osului din gradina mi.ati facut! Stiu ca este o farsa care deja este iritanta dar imi vreau pagina mea de ZUP ! Am fobie la proeti, popi. patriarhi si icoane si cruci si alte `prostii` grr ! Deci EPIC =.=. ! Imi vreau si semnatura innapoi =.=. Cum mi.o mai admir in toi de noapte * nu va ganditi la prostii, satana este cu ochii pe voi* grr ! * Tan ! O sa te bag la interogatoriu =.= *
[Imagine: Jun0xCa.png]

#94
Bai ce naiba 21 Gluma asta devine prea de tot. Cred in Dumnezeu da tema a inceput sa ma sperie 21)). Foarte tare farsa Flaw. Ia uite ce faci tu Flaw. Te plimbi bine merci cu masina si noi... Nu avem voie sa vorbim despre animeuri. Vreau sa terminati glumaaaaaaa 21)
[Imagine: EnvYQ.png]

#95
In sfasiiit a revenit zup la normal. Ma intrebam cand se va intampla asta 21
O intrebare? Preasfintia Sa ne va mai vizita? 24 Amin! praise 21
[Imagine: tumblr_m5081nasq41qi2adeo1_r1_500.gif]
Love? No, I prefer vodka <3

#96
Gata, 1 aprilie aproape a trecut asa ca am resetat tema 4 Oricum fusese modificata doar cea default, restul au ramas la fel.

Pentru ca am observat insa anumite reactii, ma simt obligat sa fac urmatoarea precizare:

Aceasta farsa nu ironizeaza/satirizeaza religia crestina sau pe Dumnezeu, ci Biserica Ortodoxa Romana 10

In rest... nu stiu 21
Preasfintia sa eram tot eu, deci daca vreti sa postez iar, cine stie... 65

#97
Flaw, te bat, te inchid in dulap, te bag in ambreiaj, te omor! Mai, toata lumea linistita, 1 aprilie, nimica special... Nici nu mi'am imaginat 2 Abea acuma m'am obosit si eu sa citesc comentariile userilor sa'mi dau seama ca e ziua pacalelii 2 Hai ma Flaw, ce naiba?! M'ai si speriat. Nu mai aveam mult si'l si injuram pe prea maritul sfintitul, fericitul.... pe acel nene cu crucea in frunte 2 Sa nu mai faci d'astea, da? Era sa fac stop cardiac, serios 2
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

#98
FLAW! Mai postează de pe account preasfintitului,era jmecher 21
chiar mi se parea "un tip de treaba".
a fost draguta farsa.mi-a facut ziua fericita
[Imagine: joker.png]
___________________________________________________
My Manga list xD

#99
Nu credeam ca voi spune asta dar : DOAMNEEE, bine ca a trecut ziua asta asa repede! Ma plicisisem sa vad deasupra numelor noastre "chestia" aia, iar acum, Flaw, tot ce trebuie sa faci e sa schimbi Zup-ul cum era. Gata, esti fericit? Ne-ai pacalit si da, a fost singura gluma pe care chiar am crezut-o ( asta pana cand ti-am vazut masina, stiu ca ai gusturi mai bune, atunci mi-am dat seama ca e o gluma 71 ).
Nu mai suport bannerul si crucile alea...Hurry up and change it X_X17

Flaw te iubesc !!
Fara suparare dar pot sa spun ca ai o minte : " bolnava "
Glumeam . Esti genial frate . Cea mai tare farsa. Bine ca nu l-au cumparat manelistii 65 .
La un momentdat a devenit sacaitore .... parca te si temeai sa postezi cv pe site :...: .
Dar oricum ... eu va felicit pentru aceasta farsa. Era sa-mi cada fata Zuppy15.
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcS01zy8m8SeBVZs5bp-eMS...rQLOe5hiNz]
[url] [Imagine: chibi_8577.gif]
Jumong, chibi-ul lui Dollydi [/url]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anunt RPG Diz 5 5.880 29-07-2012, 05:10 PM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Anunt: Conflicte Aly 91 43.637 05-05-2012, 03:33 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Anunt reguli FanFiction Diz 1 3.351 26-01-2012, 12:37 AM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)