Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dia's GFX [just one lil'clicky]

#10
Am vazut aceasta lucrare si pe un alt forum,acum vreo 20 de minute ^^ asa ca voi pune acelasi comentariu pe care l-am facut si acolo

Avatarul- Oh My God cat de bine arata,nu pare a fi incarcat cu miliarde de efecte si are o aura foarte simplista,desi simt ca trebuie sa ii fi facut tu ceva din moment ce a prins aceasta amploare.Imi place foarte mult,aduce cu sine ceva apasator .. un sentiment ciudat , cevap rafuit,niste amintiri.cu aceasta poza ai putut accentua foarte bine sentimentele acelea,din trecut si amintirile.Ceea ce inseamna ca ai facut treaba foarte buna din moment ce ai putut readuce printr-o singura imagine atat de multe sentimente frumoasa si totusi dureroase.Culoarea avatarului accentueaza acest sentiment si este foarte interesant ^^ Culoarea stearsa a trecutului.Frumos avatar,de fapt as spune ca este superb.Este unul dintre cele mai reusite avatare ale tale ^^
Semnatura - Oh My God si aici,WOW.Este superba,doar priveste cat de bine ai asociat culoarea cu trecutul,ursuletul cu memoria..Totul pare atat de interesant si dureros,ai putut readuce printr-un sign cum ai facut si la avatar,durerea amintirilor placute sau neplacute,durerea ca s-au terminat acele momente,pentru ca deja au trecut,sunt indepartate si nimic nu le poate readuce.Ursuletul fiind un obiect al acelei amintiri,amintirea in sine..Dureroasa dar pe care fiecare tinde sa o pastreze.Ador si semnatura pentru ca ti-a iesit extraordinar de bine..CHiar ai scris si pe sign,si textul se potriveste cu semnatura foarte bine.
De asemenea gasesc o mare concordanta intre avatar si sign ceea ce imi place foaret mult....Hmm , its so cute.Acest set este unul dintre cele mai reusite ale tale.Evoluezi foarte mult si ador aceasta lucrare,este atat de apasatoare..Ti-a iesit extraordinar de bine.
So astept si alte lucrari,voi mai comenta.Ganbatte kudasai !!



Răspunsuri în acest subiect
Dia's GFX [just one lil'clicky] - de DeeXD - 15-02-2008, 11:21 PM
RE: Micutele mele GFX-uri(nu platesc spitalizarea) - de Ryoko - 24-02-2008, 01:05 PM
RE: Dia's GFX [just one lil'clicky] - de DeeXD - 21-01-2009, 04:22 PM
RE: Dia's GFX [just one lil'clicky] - de Lye - 21-01-2009, 05:39 PM
RE: Dia's GFX [just one lil'clicky] - de DeeXD - 04-02-2009, 10:00 PM
RE: Dia's GFX [just one lil'clicky] - de Teh - 04-02-2009, 10:48 PM
RE: Dia's GFX [just one lil'clicky] - de DeeXD - 07-02-2009, 11:52 AM
RE: Dia's GFX [just one lil'clicky] - de Teh - 07-02-2009, 12:32 PM
RE: Dia's GFX [just one lil'clicky] - de DeeXD - 01-03-2009, 06:02 PM
RE: Dia's GFX [just one lil'clicky] - de Teh - 01-03-2009, 06:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)