Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My digidrawings :P enjoy them :D

#5
*giggles* hello Tai ^_^ Hmm deseennee yuppiiii uh daca nu te superi sa le comentez doar pe ultimele fiindca mi
seface soomnn 21 [stiu ca e devreme dar nu vreau sa ma mai culc la 5 T.T] aahh let's see ce avem aici ^^
Primul cu Sousuke,
Cel colorat ^^:
Oh damn ce trist e T.T...si singurul motiv care imi vine in minte e kaname ^^ oare pentru ea plange? T_T [ha ha nu e stilul lui]
Imi plac lacrimile alea ebundente <3 si faptul ca i-ai facut caul aplecat ca si cum ar regreta...Si parul ti-a iesit bine
Now cateva defecte...am impresia ca are gatul ceva cam scurt si gros :] il face sa para mai gras..sau mai indesat 39 cam asta ar fii defectul desenului 21
Ah si imi place cum l-ai desenat din profil 39 [eu nu sunt deloc buna la desene din profil T.T...nici nu am prea incercat 21]
Cateva umbre l-ar fi facut superb <3...pe fata si pe camasa..ah si pe par da ce dragut ar fi fost ^^

The second one..pai tot la gat ar fi problema 39....in rest nu vad nimic prea evident O_O...si asta imi place dar mai mult cel colorat ^.^....si se vede mai neclar [din vina aparatului banuiesc ^^...sau scaner] eh anyway ultimele doua seamana foarte bine 21 [logic daca e acelasi desen..dar de exemplu primul si ultimul nu seamana asa fiindca primul e colorat bla bla]

Iti sugerezi ca inainte sa incepi desenul sa faci o mica schita,ajuta foarte mult
-------->
[Imagine: face_tutorial.gif]
Cam asa...e simpla si usor de realizat ^^ si te asiguri ca simetria e aproape perfecta...
Okeee now i'm out
bye bye hug
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see





Răspunsuri în acest subiect
My digidrawings :P enjoy them :D - de Jay - 03-02-2008, 02:54 PM
RE: My digidrawings :P enjoy them :D - de Jigoku - 03-02-2008, 05:23 PM
RE: My digidrawings :P enjoy them :D - de Jay - 22-07-2008, 07:04 PM
RE: My digidrawings :P enjoy them :D - de dark_anime - 23-07-2008, 12:30 AM
RE: My digidrawings :P enjoy them :D - de case - 23-07-2008, 08:58 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)