Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#22
Altele... sper ca nu le repet 42
"forum zodia berbec" - asta e doar stupida... cine ar face un forum doar despre zodia berbec? >.>
"tot ce exista cu power rangers" - muuuuuulte! nu cred ca le gasesti pe toate pe animezup
"desene saolin cartoonnetwork" - cineva a chiulit de la orele de limba englis.
"gardianul rosu power rangers filme de filme" - pai da, barosane! un chiparos ca tine nu se incurca decat cu filme de filme! belea de belea, ciumegule!
"nu p" - ba p ce?
"site-ul oficial h2o just add water" - animezup.com ... vezi pe undeva h2o?
"cum se fac filme h2o" - ghici! cu camera de filmat! >.>
"review cainele cartof anime" - vai, Doamne... cine ar cauta review la asa ceva? O_o
"nu pot construi in sims2" - no shit! si care e faza?
"film. spiderman. pe antena.. 1" - punct. punct punct.. pe animezup punct com. .com ..
"ce culoare are coada unei sirene" - galbastra
"jocuri tari cu power rangers forta mistica" - sa te relaxezi dupa ce ai vazut un film de film cu ei, nu?
"videoclipuri cu naruto si sasuke cand sunt fete" - O_o ... ooo... si eu care credeam ca aia care vor sex cu naruto si sakura sunt bolnavi...
"ora oficiala a nasterii" - exact pe google o gasesti!
"anime mania o poveste scrisa de o fata" - ce de detalii!!! sigur stim la ce te referi!
"vreau sa stiu cum il cheama pe fratele lui madara uchiha" - scrie in buletin
"anime cum faci sex" - numai perversi pe netul asta... X_x
"vreau sa asculy muzica" - clicky on the winamp thingy ^^
"intre naruto si hinata va exista ceva" - poate...
"exp de mamifere"- exp... ce?
"ce culoare la par si ce tunsoare se porta sezonul asta" - no comment...
"sasuke se indragosteste de sakura intr-o misiune" - oups, spoiler!
"ceapa mew mew" - eu as zice ca e varza... dar nici tu nu esti departe de adevar... poate amandoi facem de-o ciorba



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Flaw - 25-03-2008, 07:37 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)