Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Inuyasha] Om, Hanyou or Full Youkai?

#4
Nu prea conteaza cum vrem noi sa fie Inuyasha atata timp cat Rumiko Takahashi l-a facut half-demon si nu pare sa vrea sa-l schimbe.
But then again, avem voie sa visam 4
Cred ca ipostaza de hanyou i se potriveste cel mai bine, avand in vedere caracterul lui. Adica, ca om, pe langa faptul ca i-ar lipsi puterile (ceea ce nu e o tragedie), nici caracterul de care v-ati indragostit nu si-ar face aparitia. El e arogant si incapatanat pentru ca are anumite puteri to back him up. Dar nu e nici rece si distant cum s-ar fi intamplat in cazul in care el era un full-demon la fel ca si Sesshomaru (e nebun si nu se poate controla doar fiindca il impiedica sangele de om, daca s-ar fi nascut din 2 demoni ar fi avut puteri sa le egaleze pe cele ale lui Sesshy). Iar ca om, imaginati-va un Inuyasha mai tandru, mai respectuos, poate chiar mai romantic... No thanks, I prefer Inuyasha as he is now.
Bineinteles, aceasta este pura imaginatie, si eu, personal, habar nu am cum ar fi fost Inuyasha intr-o alta forma. Oh well...



Răspunsuri în acest subiect
Om, Hanyou or Full Youkai? - de Yanagisawa Hanako - 05-01-2008, 09:17 PM
RE: om, hanyou, sau full youkai? - de Matt - 13-01-2012, 08:09 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Personaj preferat [Full moon wo Sagashite] Heratcher.21q 2 3.853 04-02-2009, 07:07 PM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)