Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Episodul sau faza preferata

#6
Eh, poi... Sa vedem: Episoadele mele preferate au fost cele 2 din OVA. De ce ? Sincer, nush. Probabil, din cauza graficii, dupa parerea mea, mai buna sau a momentelor, clipelor amuzante.
Faze preferate ? Eh, poi is multii rau ( sa se inteleaga ca e greseala intentonata) !! Visul lui Shu din primul episod al OVA-ului a fost penal rau de tot. Cum, fratilor, sa-l visezi pe Yuki intr-o asemenea ipostaza ? Adica, inteleg ca ti-l imaginezi deasupra ta :perv:, dar,aproape sa te biciuiasca ?! 38 Ar mai fi amintirea lui Yuki dintr-o anumita seara in care il tinea pe Shuichi in brate, din al doilea episod al OVA-ului, gandindu-se, oare pustiul asta chiar e indragostit de mine ? Apoi, apare Tatsuha, ala, dupa care mor eu, si incepe a repeta tot ce a vorbit blondu' meu in somn... A fost bestiala faza :ha:. A mai fost si chestia cu Tatsu si voodoo, Yuki chiar s-a prefacut sau totul a fost real ? Apoi, coada aia lunga, infernala din trafic, din spatele lui Yuki... " E imposibil !". 21 A fost mortala experienta ! Si ultima dar nu cea din urma, clipele de neuitat de la incheierea episodului doi din OVA: Yuki credea ca Shu doarme in bratele sale, spunand ca melodia " In the moonlight" nu e chiar atat de rea si ii mai spune " Bine-ai revenit acasa, Shuichi !". Shu se trezeste, ii spune sa il imbratiseze, Yuki ii spune ca daca nu vrea doar atat sa mearga mai bine in dormitor and Fin ! Mai erau, dar, doar n-o-ti vrea sa va descriu tot anime-ul. Ja ! pupic
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::



Răspunsuri în acest subiect
Episodul sau faza preferata - de Lye - 29-12-2007, 07:14 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de AnDrE Neko - 28-01-2009, 07:36 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de myuu - 02-02-2009, 08:39 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de Isuzu - 23-02-2009, 05:34 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de kame. - 18-06-2010, 06:47 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de DeDal N. - 26-11-2010, 08:40 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de Ichigo. - 05-04-2011, 06:31 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de Alicia - 24-08-2011, 11:58 AM
RE: Episodul sau faza preferata. - de Elyy - 04-09-2011, 02:51 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Replica preferata din anime Addeh 1 3.786 09-01-2012, 07:44 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)