Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire cu nabadai [shounen-ai]

#21
Vizita



Dupa catvea minute,Selena s-a reintors de la magazin.Era foarte speriata,insa nu vroia sa arate acest lucru.Inainte sa intre in apartament,a tras aer adanc in piept dupa care a deschis usa.Dupa ce a luat din dulapior doua lingurite,a intrat in living pentru a manca tortul de inghetata impreuna cu Ayumu.Acesta observa un oarecare tremur la fata,insa hotara sa nu bage in seama.Credea ca de vina este frigul provocat de inghetata rece.Insa dupa catvea secunde,blonda a scapat lingurita din mana,lucru care l-a speriat pe saten.
-Sel,esti bine?Intreaba acesta luand-o in brate.
-Da,ma simt putin rau.Cred ca nu mi-a cazut bine mancarea.
Cand Ayumu a luat-o de maini,a observat ca incheietura bratului stang avea mici urme movulii.Se uita suspicios la fata,dupa care a intrebat-o pe un ton autoritar:
-Cine te-a strans in felul aceasta?Ti-a invinetit incheietura.Spune baiatul masand-o usor.
-A,cred ca am avut un elastic de par.Mai patesc asa.Raspunde Selena incercand sa schiteze un zambet.
-Te-ai intalnit cu el,nu-i asa?
In acel moment,blonda a inceput sa planga.Era ingrozita.Intalnirea cu Leon o speriase foarte tare.Nu putea sa isi scoata din cap aceea privire rece si plina de neincredere.Satenul o lua usor in brate si o duse in dormitor,unde o aseza pe pat.Dupa ce ii dadu un sarut scurt pe frunte,iesii afara,lasand-o pe blonda aproape adormita.Era foarte obosita.Cu toate ca incerca sa evite acest lucru,corpul era mai puternic decat ea.In timp ce statea intins pe canapea,Ayumu se gandea la diferite lucruri.Ar fi vrut sa o iubeasca pe Selena la fel ca inainte.Totul era atat de bine in urma cu cateva luni.Dar o data cu aparitia roscatului,a inceput cosmarul,ce la inceput parea un vis frumos.Nemaiputand rezista,baiatul a adormit cu capul pe perna roz ce i-o daruise Selenei in urma cu ceva timp.



*



* *




Dis-de-dimineata,blonda se trezii prima.Vazand ca fostul ei prieten inca doarme,se hotara sa pregateasca micul-dejun,dupa care sa se pregateasca pentru scoala.Se hotara sa gateasca mancarea preferata a satenului:sunca cu oua.Stia ca acesta adora sa manance acest fel de dimineata,asa ca se puse pe treaba.Dupa cateva minute,fata aseza farfuriile pe masa,dupa care se indrepta spre baie.In timp ce cada se umplea,fata se privea in oglinda,inspectandu-si corpul.Niciodata nu avuse-se obsesia de a se uita in oglinda zeci de minute,plangandu-si de mila cand punea cate un kilogram.I se parea o prostie acest lucru.Doar ii placea sa isi vada reflectia.Stia ca celei din oglinda ii poate spune si cele mai intime secrete ale ei,pentru ca niciodata nu le va dezvalui nimanui.Dupa catvea minute,intra in apa fierbinte.Simtea cum fiecare muschi i se destinde,cum se revigoreaza.Dupa catvea minute de relaxare,se hotara ca este timpul sa iasa din cada.Nu era genul de fata care sa petreaca zeci de minute in apa,exasperandu-i pe cei din jurul ei.In timp ce isi trecea prosopul din bumab peste trupul i ud,a auzit niste zgomote prin casa,semn ca Ayumu se trezise.
-Buna dimineata.Spune aceasta intrand in bucatarie.
-Neatza frumoaso.Ti-ai amintit ca asta imi place sa mananc?Arata delicios.
-Ma bucur ca iti place.Eu am mancat.Ma duc sa ma imbrac pentru ca azi trebuie sa fiu la scoala cu o ora mai devreme.Avem inspectie la japoneza si trebuie sa pregatesc clasa.Spune blonda apropiindu-se de dormitor.
Dupa ce satenul isi servii micul-dejun,stranse tot ce era pe masa,si se reintoarse in living.Isi lua la revedere de la Selena,care iesii vijelios din apartament,din cauza ca intarziase.Dupa cateva minute,in usa s-a auzit o bataie destul de apasata.Crezand ca blonda a uitat ceva,s-a grabit sa deschida.
-Ce ai mai ui...tu?Ce cauti aici?Intreaba baiatul uimit.
-Am venit sa te vad.Ce,nu am voie?
-Leon,te rog sa pleci.Noi doi nu mai avem nici o legatura.Asta e casa prietenei mele.
-Prietena ta?Iar o amagesti?Sau ea se amageste crezand ca ma vei uita?Ce figura e fata asta,imi vine sa rad!Spune roscatul apropiindu-se de Ayumu.
-Nu are de ce sa se amageasca.Pentru ca este prietena mea.La propriu!
Dar nu a mai putut spune nimic,buzele sale fiind acaparate de cele ale lui Leon.Dupa ce a vazut ca nu se poate impotrivii,s-a lasat in voia sentimentelor,participand cu aceiasi intensitate la sarut.Chiar daca vroia sa nege,buzele sale tanjeau dupa gustul celor ale roscatului,iar trupul sau inca tremura la atingerea sa.Ii parea rau ca nu se poate impotrivi,insa sentimentele erau mult prea puternice pentru a fii controlate.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Răspunsuri în acest subiect
Iubire cu nabadai [shounen-ai] - de Lye - 28-12-2007, 10:10 PM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 30-12-2007, 01:05 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 31-12-2007, 01:26 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 02-01-2008, 02:04 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 04-01-2008, 06:27 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de .::Mariko Emina::. - 04-01-2008, 12:19 PM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 05-01-2008, 05:32 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 06-01-2008, 03:58 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 07-01-2008, 02:53 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 08-01-2008, 06:19 PM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 11-01-2008, 06:12 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 12-01-2008, 06:04 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 13-01-2008, 04:21 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 14-01-2008, 05:17 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 17-01-2008, 09:32 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 19-01-2008, 04:30 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 22-01-2008, 03:52 PM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 28-01-2008, 01:02 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 30-01-2008, 07:46 PM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 02-02-2008, 01:14 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 05-02-2008, 02:57 AM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 12-02-2008, 07:03 PM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lorelei - 15-02-2008, 08:57 PM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Yaoi Queen - 17-02-2008, 02:21 PM
RE: Iubire cu nabadai(shonen-ai) - de Lye - 20-02-2008, 03:50 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire cumparata [shounen-ai / yaoi] Ice_angel_234 32 25.683 23-07-2009, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Aiumy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)