Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai sexy actor/actrita adolescent(a)

#8
Uh, am foarte multi actori preferati, nu cred ca as putea alege unul singur, deoarece sunt chiar foarte multi si mi se par ca toti arata bine xD Deasemenea si la actrite la fel, se pare ca lumea asta are cu ce se lauda, nu gluma. In primul rand...nu voi pune actori adolescenti, deoarece mie una imi plac si cei mai intaintati in varsta xD Nu pot sa am preferati, sorry xD.

Boys
1.Hugh Jackman
[Imagine: hugh11.png]
E batran, I know, e de varsta cu mama xD Dar cand era mai tanar chiar era hot, nu pot minti. Deasemenea, nu numai atat, chiar joaca bine si stie cu ce se mananca actoria. Mi-au placut toate filmele in care a jucat, mai ales in x-men. Chiar daca e pus pe locul intai si ceilalti baieti merita sa se afle pe acel loc. Toti merita xD.
2.Logan Lerman
[Imagine: Image13.jpg]
Pana sa joace in Percy Jackson, nici nu auzisem macar de el. In fine...mi-a placut doar in acel film, deoarece in celalalte nu prea arata asa bine. Acum chiar ca arata bine xD Astept si celalalte filme de la Percy Jackson, deoarece din cate stiu se va face inca unul,deoarece filmul este luat dupa niste carti. Oricum, actorul arata foarte bine dupa parerea mea, are niste ochi superbi xD
3.Chad Michael Murray
M-am indragostit de el inca din primul episod din serialul One tree hill(parca asa se numea, nu mai retin exact). Actorul este pur si simplu adorabil, am urmarit mai multe filme in care a jucat si mi se pare ca arata cel mai bine in serialul One tree hill si Casa de ceara, un film de groaza excelent, dupa parerea mea. Chiar stie sa joace si este printre putinii blonzi care arata bine.
4.Orlando Bloom
[Imagine: iconorlando.gif]
Wtf? Cum as putea uita de el?=]] Cred ca nu exista film in care sa nu arate bine, atat in filme cat si in realitate. Este un tip superb din toate punctele de vedere. Imi place cum joaca si deasemenea este un tip foarte amuzant. Parul lui carlionant e atat de adorabil :3 Nu ai cum sa nu-l adori xD
5.Charles Bartholomew
[Imagine: Chuck-s-Scarf-chuck-bass-10554014-1.jpg]
L-am vazut jucand doar in Gossip Girl si mi s-a parut incredibil inca din primul episod in care a aparut. Pur si simplu imi place cum arata, parul lui e incredibil. Are niste ochi asa patrunzatori, te pierzi in ei xD Deasemenea, este un actor bun din toate punctele de vedere. Imi place cum joaca in Gossip Girl, este personajul meu preferat.
6.Aaron Johnson
Prima oara l-am vazut jucand in Angus Thongs And Perfect Snogging(btw, ce nume lung) si m-am indragostit de el inca din prima clipa. Cica ar fi logodit cu o femeie de 40 de ani, nebun tipul, dar nu-mi pasa atata timp cat arata bine si este unul din actorii mei preferati. In acel film mi s-a parut pur si simplu perfect, mi-a placut de el pe tot parcursul filmului, mai ales in scenele de gelozie 15 Deasemenea, am urmarit si un serial, sa zic asa, Nearly Famous, dar din pacate are doar 6 episoade. M-a intristat mult finalul, deoarece acesta a trebuit sa plece. In fine, imi place mult de Aaron, arata incredibil, are niste ochi superbi.

Alti actori care imi plac ar mai fi Johnny Deep, Sterling Knight si multi altii. Mi-e lene sa-i enumar =]]

Girls
1.Megan Fox
[Imagine: megan_32.png]
Imi place mult tipa, nu am urmarit foarte multe filme cu ea, dar am urmarit indeajuns incat sa-mi dau seama ca este intr-un cuvant: adorabila. Imi place cum joaca si in acelasi timp este foarte frumoasa. Nu ma prea pricep la descris fete xD Oricum...Megan Fox se enumara printre preferatele mele, este superba. Deasemenea m-a incantat aparitia ei in videoclipul Love the way you lie.
2.Victoria Justice
[Imagine: celeb002.jpg]
Nu e ea atat de cunoscuta, dar mie mi se pare ca arata chiar foarte bine tipa la 17 ani ai ei. In fine...si machiajul face aproape toata treaba xD Dar oricum, mi se pare foarte draguta, si imi place foarte mult cum joaca. Am aflat foarte curand de ea, imi place mult cum joaca, se pricepe.
3.Nina Dobrev
[Imagine: icon_59nrk9rnfh2j7q5rdjlpc0qm733.png]
Am vazut-o jucand doar in Jurnalele Vampirilor si mi-a placut foarte mult de ea. Din punctul meu de vedere tipa arata chiar foarte bne, imi plac la nebunie ochii ei. Sunt atat de superbi, caprui O_O Daca as fi fost baiat, m-as fi dat la ea cu siguranta=]] Am de gand sa urmaresc niste filme in care a aparut, deoarece imi place cum joaca si mi se pare foarte frumoasa. Deasemenea are o voce minunata.

Alte actrite care imi plac ar mai fi Lindsay Lohan, Taylor Momsen, Jennifer Love Hewitt si multe altele. I know...post lung o_o Foarte lung xD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
RE: Cel mai sexy actor/actrita adolescent(a) - de βεκi - 05-09-2010, 01:02 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)