Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gyo - manga horror de Junji Ito

#5
Uhm..ia sa dau si eu pe aici.Cred ca fara sa vreau am devenit o fana de a lu Ito Junji.
Gyo e prima manga cu care am inceput.Cand am inceput sa o citesc mi s-a parut ceva normal,banal...dar...cand am vazut pestele ala cu o.O jumate de corp de metal m-am socat O______________o,dar am zis...hai sa continui.Am continuat...trebuie sa spun ca reactiile la aia ma ingrozeau complet,dar ce m-a ingrozit si mai tare a fost...cand a aparut rechinul ala.Dupa ce ca...vazusem pesti daia cu tona,mai apare si un rechin din acela.For God sake...apoi mai apar si caractite,meduze,balene *omfg O.O""* si alte animale marine.Mi s-a parut extrem de ciudat,dar am ajuns in punctul critic cand am vazut in ce hal au ajuns oamenii,pur si simplu imi era...scarba XD,dar cu toate astea....am citit-o.
Cand a aparut doctorul ala am ramas si mai si o.O.Wtf...he was a pshycho >_>.sfarsitul a fost ciudat iar....nu ma asteptam ca Kaori *parca asa o chema pe tipa aceea* sa moara,ma gandeam ca se va face bine.
Ehh..oricum desi prima manga a lu Ito Junji mi-a provocat scarba,am devenit fana si am mai citit una 21 *Uzumaki,care e sick as well* si voi mai continua sa citesc 24



Răspunsuri în acest subiect
Gyo - manga horror de Junji Ito - de Flaw - 12-11-2007, 05:20 PM
RE: Gyo - manga horror de Junji Ito - de ToRnAdO - 15-01-2008, 10:32 AM
RE: Gyo - manga horror de Junji Ito - de Marius - 03-02-2008, 04:50 PM
RE: Gyo - manga horror de Junji Ito - de Aylin - 21-11-2008, 11:46 AM
RE: Gyo - manga horror de Junji Ito - de DeeXD - 22-01-2009, 10:09 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Junji Ito Agrona 1 2.436 13-08-2013, 02:07 PM
Ultimul răspuns: Faust


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)