Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Amv-ul cel mai bun
Amy
89.47%
17 89.47%
fleet
10.53%
2 10.53%
Total 19 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Duel: Amy vs fleeting ray

#6
(24-07-2009, 08:05 PM)fleety.dyphie A scris: ca sa-ti explic... goddess, vroiam sa fac initial cu Trigun, dar desteapta de mine la- sters din calculator, si sa-l scot din nou ar fi insemnat sa-mi scad din nou ratia depe siteul de unde l-am luat ( pentru ca initial nu l-am tinut la seed >.<' )
nu-mi place DearS, din partea mea e de nota 4, dar e singurul pe care l-am avut, pentru cafiind prea desteapa ( again >.<' ), i-am inprumutat dvd-urile cu animeuri la white angel...
ma gandeam sa scot subtitrarea cu Vegas dar am uitat cum, si cum nu mai aveam timp l-am lasat asa ^^'
la versuri chiar am sincronizat ( atat cat se putea sincroniza Beat it pentru DearS >.<'... )... am salvat, am incercat sa pun efectele si s-a blocat... am deshcis din nou, si melodia era la fel, numai imaginile se derulau mai repede o.O ( ca sa intelegi ... la imaginile de la :036 deja incepuse cu primul "so beat it, just beat it" >_<'... )
nu am stat sa vad daca merg efectele ca sa nu se blocheze o.O
nu am facut cu Vegas pentru ca este unul dintre cele mai cretine programe pe care il cunosc... pur si simplu mi se pare aiurea o.o...
in concluzie: daca vreodata vei mai avea ceva de criticat la orcine, iti propun ori sa te abtii, ori sa ii insufli ideile tale incat sa creada ca sunt ale lui, si sa se schimbe crezand ca a facut schimbarea inainte sa se prinda careva, pentru ca orice critica aduce dupa sine explicatii si motivari si alte de-astea, si nu vei schimba convingerile nimanui, indiferent ce critica ii vei aduce si indiferent de cat de gresite ii sunt convingerile, pt. ca atata timp cat e critica, e FARA ROST >.<'....

cred ca am atata inteligenta incat sa stiu ca este cel mai lame amv pe care l-am facut vreodata si fara sa-mi spui tu >_<" ( nu ca celalalte ar fi mai grozave 21 ), dar cred ca Amy ar prefera sa castige pe drept decat sa castige pentru ca am abandonat eu >.>'...

ma bucur ca mi-ai insirat circumstantele tale...dar din cate stiu eu..cand cnv critica..nu se tine cont de circumstantele personale ale cuiva...[ ex: sotia a nascut..am ajuns tarziu..nu m-am simtit bn...nu mi-a iesit...nu mi-a mers aia..nu mi-a iesit..]...da..te laudam si admiram ptr efortul de a continua...dar totusi criticam obiectiv ce vedem clar acolo...asa k nu ai de ce sa te aprinzi.
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess



Răspunsuri în acest subiect
Duel: Amy vs fleeting ray - de hikari marina - 15-07-2009, 08:36 PM
RE: Duel: Amy vs fleeting ray - de Amy8D - 23-07-2009, 06:22 PM
RE: Duel: Amy vs fleeting ray - de Shojo Queen - 24-07-2009, 11:55 AM
RE: Duel: Amy vs fleeting ray - de Amy8D - 24-07-2009, 12:15 PM
RE: Duel: Amy vs fleeting ray - de Amy8D - 24-07-2009, 08:25 PM
RE: Duel: Amy vs fleeting ray - de hikari marina - 25-07-2009, 01:10 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)