Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nu te baza pe incredere!

#31
Ajunsa acasa, rozalia s-a dus in camera blondei pentru a afla care e urgenta. Aceasta era cu Alex si se uitau la niste poze. Fotomodelul si blondul s-au apropiat de cei doi si i-au intrebat ce s-a intamplat. Vico i-a dat pozele verisoarei ei, iar aceasta nu stia ce se intampla. Cand a vazut pozele a ramas uimit. Ryan le-a luat din mana iubitei lui si le studia cu atentie, apoi si-a indreptat privirea spre tanara. Aceasta privea in gol, intrebandu-se ce s-a intamplat. Baiatul a luat-o de brat si a intors-o cu fata catre el.
- Ce sunt cu pozele astea? De ce esti atat de apropiat de tipul ala? Din cate vad, aici nu erai in studio. spuse tanarul, in timp ce isi infigea mana in bratul fetei.
- Ryan in primul rand dami drumul. Ma ranesti! Si in al doilea rand nu stiu ce s-a intamplat. Dupa ce am terminat sedinta foto, Juan David m-a invitat la o cafea si am acceptat. Am discutat si nimic mai mult. Acum dami drumul.
- Si daca nu vrea sa iti dau drumul? Stii ceva Alexia, cred ca vrei sa iti bati joc de mine. Spui ca esti iubita mea, dar de fapt te intalnesti pe ascuns cu partenerul tau. Ai vrut sa te ascunzi, dar nu ai reusit. Blondul a strans-o de brat, pana cand fata a tipat de durere. Brunetul i-a dat un pumn in fata prietenului sau, eliberandu-si sora. Vico a luat-o in brate, in timp ce tanara isi freca bratul, care incepea sa se invineteasca.
- Ryan ai mers cam departe! Uite suntem prieteni, dar nu te las sa o ranesti pe sora mea.
- Lasa cu falsa ta modestie Alex! Niciodata nu ti-a pasat de Alexia, de ce ti-ar pasa acum? Vrei sa ii castigi incredere si sa ii ei partea de avere?
- Iesi afara sau te dau eu.
- Stai calm! Plec! A si iubito! Considera-te parasita! Sunt sigura ca scumpul tau amant te va consola.
Blondul a parasit incaperea, lasandu-i pe ceilalti cu gura cascata. Nu l-au mai vazut niciodata atat de rece. Rozalia a cazut in genunchi, lasand lacrimile sa se prelinga pe obraji. Brunetul a vrut sa o imbratiseze, insa fata la respins si s-a dus in camera ei, incuind usa. A cazut pe podea si si-a strans genunchi la piept si si-a pus fruntea pe acestia. Se gandea la momentele petrecute cu blondul. Nu dorea sa se desparta de el, insa daca aceasta era dorinta lui Ryan si trebuia sa o respecte. Fiind obosita, adolescenta s-a schimbat de uniforma si s-a bagat in pat, adormind in cele din urma.
O noua zi si-a facut aparitia in Tokio. In vila familiei Uchiha, doi adolescenti luau micul dejun, in timp ce rozalia tocmai isi facea aparitia pe scari. Isi tinea ghiozdanul in mana si cobora treptele, tinandu-si capul in jos. S-a asezat la masa si a luat lingura in mana, incepand sa se joace cu cerealele din bol. Cei doi adolescenti o priveau si dezaprobau din cap. Observand cat e ceasul, cei trei au parasit vila pentru a pleca la scoala. Fotomodelul nu s-a simtit in stare sa conduca si s-a urcat in masina fratelui sau. Si-a rezemat capul de geam si a asteptat sa ajunga la scoala. In cateva clipe, Alex si-a lasat automobilul in parcarea institutului si s-a dat jos din masina. Imediat si-a vazut prietenul cu Karen. Dorind sa isi scuteasca sora de alta suferinta, brunetul a luat-o din masina si a incercat sa intre cat mai repede in institut, insa rozalia nu s-a lasat. Cand aceasta si-a intors privirea, a avut parte de o priveliste pe care nu o va uita prea curand. Ryan si Karen se sarutau de zor. Fotomodelul si-a scapat ghiozdanul din mana, abtinandu-se cu greu sa nu planga. Blonda i-a luat ghiozdanul si a luat-o de mana, intrand in cladire. S-au dus in clasa lor si s-au asezat in banca. Vico si-a luat la revedere de la brunet si s-a intors la verisoara ei. Aceasta privea podeaua si tremura usor. Brusc si-a amintit ca a pus fotografiile in ghiozdan. Le-a scos din buzunarul rucsacului si s-a dus in clasa fratele lui ei, cu blonda in spatele ei. I-a vazut pe Ryan si Karen la catedra, iar Avril si Alex discutau in spatele clasei, in timp ce roscatul se uita intr-o revista. S-a apropiat de el si i-a aruncat pozele in fata.
- In momentul asta imi explici ce sunt cu fotografiile astea.
Baiatul le-a luat si le-a rasfoit, apoi i-a dat revista adolescentei. Aceasta a inceput sa o citeasca. Dupa cateva clipe, tanara l-a privit nervoasa si a aruncat revista in spate, cazand la picioarele brunetei. Rozalia l-a apucat pe fotomodel de camasa si strangea cu putere materialul.
- Asculta-ma bine, pentru ca nu voi repeta! Ceea ce scrie acolo nu o sa se intample niciodata. Si ceea ce reprezinta pozele sunt niste falsuri. Eu niciodata nu ma voi indragosti de tine! Pentru mine esti un baiat normal si nu ma dai pe spate cu sarmul tau. Ai noroc ca am semnat contractul ala stupid, pentru ca altfel as fi departe de locul asta nenorocit.
I-a dat drumul si a vrut sa plece, insa baiatul s-a ridicat de pe scaun si a prins-o pe tanara de mana. I-a lipit trupul de al lui si a sarutat fortat. Fata se zbatea in bratele rpscatului, in timp ce acesta si-a strecurat violent limba printre buzele adolescentei, explorand gura fetei. Rozalia i-a dat un sut intre picioare si s-a dat doi pasi inapoi, acoperindu-si gura cu incheietura mainii. S-a intors cu fata si s-a lovit de Ryan, iar acesta in mod instictiv a apucat-o de talie. Cei doi s-au privit in ochi cateva clipe, apoi fata a plecat din clasa, intorcandu-se la locul ei.



Răspunsuri în acest subiect
Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 13-07-2009, 06:35 PM
RE: Nu te baza pe incredere! - de SoUl EaTeR - 13-07-2009, 06:57 PM
RE: Nu te baza pe incredere! - de Eve. - 13-07-2009, 07:50 PM
RE: Nu te baza pe incredere! - de D@n@ - 13-07-2009, 08:00 PM
RE: Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 13-07-2009, 09:20 PM
RE: Nu te baza pe incredere! - de Eve. - 13-07-2009, 09:30 PM
RE: Nu te baza pe incredere! - de SoUl EaTeR - 13-07-2009, 09:36 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 18-07-2009, 03:44 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Marty:X - 21-07-2009, 01:47 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Eve. - 20-07-2009, 06:26 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 23-07-2009, 02:03 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Marty:X - 23-07-2009, 02:57 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Summer - 24-07-2009, 02:22 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 27-07-2009, 07:32 AM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Eve. - 27-07-2009, 09:44 AM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 29-07-2009, 07:02 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 16-09-2009, 05:02 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 17-09-2009, 06:36 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 19-09-2009, 04:25 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 23-09-2009, 05:51 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 26-09-2009, 06:58 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 30-09-2009, 02:32 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 02-10-2009, 04:49 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 24-10-2009, 09:13 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Minnie - 24-10-2009, 10:45 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 29-10-2009, 08:24 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Minnie - 29-10-2009, 10:42 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 07-11-2009, 06:22 PM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de "~Setsuna~Noelle~" - 09-11-2009, 01:32 AM
RE: [naruto]Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 15-11-2009, 01:15 PM
RE: Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 05-12-2009, 05:32 PM
RE: Nu te baza pe incredere! - de Alexi - 15-12-2009, 01:43 PM
RE: Nu te baza pe incredere! - de Khonsu - 15-12-2009, 01:55 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Am incredere in tine ! Redhead Rules 3 4.802 09-09-2008, 11:13 PM
Ultimul răspuns: Redhead Rules


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)