Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iar am pacatuit >:)

#25
Oh, observ ca sunt multi cumintei p'aci :]]]

Da, nu sunt cea mai "linistita" sau "cuminte" persoana pe care o cunosc :]]] Cateva pacate...hm39
Sambata noaptea, parca, cand dormeam la matusimea si de unde am sarit si pe geam ca sa evadez cu varumiu' le-am bagat in toti sperietii pe ale mele "dragi" verisoare=]]] Pe la 12 noaptea eu cu niste prietni le-am spsus ca iesim la un fotbal ( da de unde ) cand de fapt noi, pregatisem tot etajul doi cu "fantome" si ne ascundea pe la etajul unu al vilei ca sa le spionam =]]] De pe la ora 1 au inceput sa se auda tipete (noroc ca matusimea dormea la parter...) , iar cand le-am sunat cu numar privat si am pus o melodie de "La Morga" au inceput alea sa faca crize, sa planga si sa urle ca toate animalele=]]] Apoi, m-ai erau si stropii de sange falsi de pe tavan si perete si bubuiturile pe care le produceam ca sa le bagam in toti sperietii =]] La un moment dat le-am incuiat pe toate intr-o camera (unde eram si noi) si erau alea sa faca infarct cand s-a stins lumina si le-am apucat de brat =]]] Eh, iar dimineata...asta e alta poveste=]] Dar, normal ca dimineata numai eu am fost de vina :]]]
Hm... imi mai amintesc la sfarsitul anului cum in ultima saptamana de "jucam" noi cu apa :]] Si fiindca toti profii ne lasau afara si bineinteles ca in curte se ducea un adevarat razboi cu apa. Si tocmai ma pregateam sa ies in curtea scolii, inarmata cu o sticla plina de apa, cand un coleg (Nicu) m-a udat, sa zicem cam rau pe par ( si eu fac crima pentru breton' =]] ) Si sa vedeti atunci nervi =]]] "Am imprumutat" de la femeia de servici o galeata cu care spala toaletele si am umplut-o cu apa. Stiam ca tipu' sta dupa colt, asteptandu-ma din nou cu sticla plina asa ca vroiam sa-l stropesc eu mai intai. Dar nu stiu cum se face, ca i-am scapat toata galeata cu apa direct n fata ( era ud din cap pana in picioare) Iar eu..naiba, ma intorsesem cu fata la Emm ( a.k.a himi) si eram alba la fata. La care ea: Ce-ai patit Isa? L-ai stropit putintel? La care eu ii zic: Putintel..mai..mult... Acum..Fuuuugiii!! Ea: De ce??? Eu: Doar, fugi, acum, mai repede, pana nu-si revine ala!
Normal ca il luasem pe nepregatite si ii intrase apa si in gura, ochi, urechi, nas ( cum spuneam, galeata de la toaleta=]]] ) La ora, profa a dat vina pe el ca era asa ud, iar eu, eh, n-a reusit sa-si mai ia revansa in ziua aia=]]]
Sau intr-o zi eram doar 5 elevi la scoala: eu, inca o fata, un baiat pe care nu-l suport (George) si inca 2 baieti. Si nu stiu ce ne vine noua (clasa noastra e la etaju' unu ) sa sarim pe geam=]] Incep eu, sar odat, apoi revin iar in clasa, sar a doua oara dar nici unu' nu mai vroia s-o faca ( minte nebuna ce am=]] ) Asa ca l-am indemnat pe George care e un fricos si un papa-lapte ( intr-o zi, era l-a spatele meu, si fara sa vreau, in timp ce vorbeam si gesticulaam i-am tras un dos de palma de l-am trantic la 3 metri si i-am rupt si pantalonii =]] ) Revenind, l-am indemnat si asta a hotarat sa urce si el pe geam.Restul colegilor erau deja afara, asa ca diabolica de mine, cand asta s-a urcat pe bordura geamului, eu am inchis fereastra si l-am lasat afara pe bordura=]]] Iar el: Heiii!!!Da-mi drumu'!! Nu ti-e rusine!!Deschide acum!!! Eu: Haaa! Arunca-te jos, doar asa scapi! El: Nu!!! Mi-e frica sa ma arunc! Eu: SUNT DOAR 2 METRI COPIL CRETIN! El: BNine, dar lasa-ma inauntru!! Iar eu nici de naiba nu l-am lasat=]]] Am iesit frumusel afara din clasa, ca si cum nimic nu s-a intamplat si debea cand au venit restul elevilor in clasa i-au deschis geamu' sa intre. Daca era duupa mine il lasam acolo, cocotat toata ziua =]]]]
Sau a mai fost o data...pa~~i eram intr-o ora si profa era bolnava, iar usa clasei era deschisa... Si eu cu niste colegi vorbeam despre educatia sexuala ( halal subiect ne-am gasit si noi=]] ) si fiind foarte concentrata la ce spuneam nu am auzit ca a venit profa de tehno, care ma batea pe umar. Iar, eu, intorcand-o si crezand ca e un coleg i-am zis: Ce dracu' vrei, nu vezi ca am treaba? Lol, am ramas perplex cand am vazut-o =]]] Noroc ca e cam surda si nu a auzit ce am spus (sau poate n-a vrut..) pentru ca cert e ca nu mi-a zis nimic, doar ma ruga sa urc sus ca ma cheama profa de istorie.
Eiii, dar nu m-am linistit deloc in ziua aia...=]]] Cand a venit profa de tehno, sa-mi zica ca ma cheama cea de isto am facut alta tampenie=]] M-am dus eu frumos sus la "Crematoriu" (asa ii spunem noi dar si profii,salii special pentru profesori. Nu, nu cancelaria, o sala mai mult pentru proiecte si unde tin o gramada de hartoage). Eii si ajung acolo si imi zice profa: Bella draga, cauta-mi si mie prin fisele astea si punele in ordine cronologica, iar pe alealalte in ordine alfabetica. Uite stai aici! Si imi da o tona de hartoage (mdea, ce ma credea secretara ei? T.T ) dar partea buna, e ca m-a pus la biroul cu calculatorul profesorilor si ma lasa singura ;x
Si eu, dracusor ce fac? Las' hartoagele si deschid pc-ul. Si incep eu sa umblu si tot caut prin fisiere, cand l-a un moment dat gasesc un filmulet care se numea:" Interzis! Proprietatea domnului de fizica! " Iar, eu, cum sa rezist sa nu-l deschid? Si cand il deschid raman ceva de genu' : O.O WTF! PERVERS! PERVERS! Era un filmulet hentai foarte pervers=]]] Am zis sa-l vizionez si eu si am dat si drumu' la volum =]]] Si nu stiu cum naiba intra profa de istorie O.O Eu, ma agit sa-l inchid ( nu ca sa nu-l parasc pe prof, ci pentru siguranta mea proprie=]] ) Am inchis volumul, am varsat o cana cu cafea, am inchis repede si pc-ul... Si pfiuuu n-a vazut profa pc-ul deschis din cauza canii varsate *pfiuuu* .
Eh, apoi in pauza cand l-am vazut pe profu' in cancelarie m-a bufnit rasu' si am inceput sa rad ca tambela de fata cu toti profesorii =]]] Iar profa de desen: Ce-ai draga, te apuca? :]]] Dar n-am zis nimic, ci am continuat sa ma tavalesc de ras. Iar cand sa ies i-am zis in gura mare profului de fizica ceva de genu' : Domn profesor, aveti grija la filmulete! Va poat dauna mintal cele la care va uitati, mai ales cele perverse!
Lol, se uita ala la mine ca la felul cinspe =]]] Bine, recunosc, multe profe au inceput sa rada, poate dandu-si seama, dar totusi nu-mi pare rau pentru ce i-am zis=]]]
Alte lucruri rele... Destul de multe:]] Mai ales cele din excursia aia de 3 zile cu scoala=]] Dar pe alea nu stau sa le povestesc, ca fac un post kilometric=]]]
[Imagine: bestg.png]


[Imagine: 25qaazp.png]


Merci beaucoup LynnuÅŸor hug




Răspunsuri în acest subiect
Iar am pacatuit >:) - de Mitsukai Yoru - 10-07-2009, 02:05 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de I hate maths. - 10-07-2009, 06:06 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Shojo Queen - 10-07-2009, 06:22 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Flash - 10-07-2009, 06:38 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de kriptykk - 10-07-2009, 08:29 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de chrissta - 19-09-2009, 10:11 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Dizzy - 19-09-2009, 11:37 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de myuu - 25-09-2009, 10:47 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Hitman - 20-10-2009, 10:56 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Lye - 20-10-2009, 11:06 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Nya. - 03-11-2009, 05:44 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Luzer - 29-11-2009, 06:14 AM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Sushiiushii - 01-12-2009, 12:18 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Corina. - 10-12-2009, 10:24 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Luzer - 11-07-2010, 04:31 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Me†al. - 11-07-2010, 05:21 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Madu - 16-07-2010, 10:56 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Jessi - 17-07-2010, 12:09 AM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Kayla. - 02-08-2010, 10:24 AM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Ash. - 04-08-2010, 06:57 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Yun. - 06-08-2010, 03:09 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Lia - 06-08-2010, 03:54 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de History - 08-08-2010, 09:45 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Monoxid - 10-08-2010, 09:09 AM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Arişică - 10-08-2010, 07:37 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de Luzer - 09-03-2011, 02:27 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de SnowFlake. - 19-04-2011, 06:20 PM
RE: Iar am pacatuit >:) - de DeDal N. - 19-04-2011, 07:14 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)