Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tâgâdâmmm - salut !

#1
Hey!

Sunt Alina, am mai bantuit forumuri anime, dar cu alte nickuri 9 . Sunt o fugara 24 . Am 15 ani, bruneta - roscata in devenire , ochi verzi-gri. 24

Imi place :
Sa desenez, sa cant la chitara, sa scriu poezii, sa citesc, sa compun povesti, sa scriu scenarii, sa compun muzica, sa ascult muzica, sa beau MountainDew pana ma sparg, sa mananc chipsuri cu paprika cu inghetata de vanilie, sa stau vara la colt de strada. Imi plac animeurile, ploaia, filmele horror, culorile inchise cu tente deschise [24], baietii, fetele [no offens, da` fetele conduc! 24 ], SMS-urile, beep-urile, glossurile cu gust de chilli, hentai-urile.

Nu-mi place :
Cand altcineva imi fura stilul, plagiatul, mincinosii, prefacutii, accentele de pitipoanca si cocalar, blondele, blonzii cu ochi albastrii, Takumi [NaNa 24 ] si etc =]] .

Imi plac la nebunie anime si manga. Nu pana la moarte, dar imi plac foarte mult. Mai ales cele pline de romantism, muzica, boyXgirl cum sunt Bokura Ga Ita, Lovley Complex, NaNa, Honey and Clover etc.
Animeuri vizionate :

Toate seriile date pe Animax. [incluzand si ceea ce ruleaza acum] .
Bokura ga ita
Lovley Complex
One Piece
Air
Vampire Knight
Yu-Gi-Oh
BeyBlade
Dragon Ball
Fate/Stay Night
School Days
FMA : brotherhood - onGoing
Phantom

Si voi reveni maine cu cealalta parte a listei :]] .

Ce muzica ascult? .. De toate.. Chiar de toate.. Inafara de manele si populara. No offens, but I`m not that kind of girl... Imi place in special punk-ul . Dar si rapp-ul e bine venit, la fel si rockul si popul.. Nimic nu lipseste :]] . Daca ma puneti , ascult si tribala =]] .

Sper ca o sa ma integrez aici :X si ceva mai important decat cele up there ^ .. I wanna make friends , guys :X . So, arigatou 8 !



Răspunsuri în acest subiect
Tâgâdâmmm - salut ! - de BiTteR.Dew - 16-06-2009, 11:28 PM
Re: - de Zuppy - 16-06-2009, 11:28 PM
RE: Tâgâdâmmm - salut ! - de Teh - 16-06-2009, 11:39 PM
RE: Tâgâdâmmm - salut ! - de Lithium-Angel - 16-06-2009, 11:41 PM
RE: Tâgâdâmmm - salut ! - de Cherie - 17-06-2009, 11:14 AM
RE: Tâgâdâmmm - salut ! - de Mitzuke - 17-06-2009, 12:26 PM
RE: Tâgâdâmmm - salut ! - de BiTteR.Dew - 17-06-2009, 02:21 PM
RE: Tâgâdâmmm - salut ! - de Yulyutza_I - 17-06-2009, 03:54 PM
RE: T - de BiTteR.Dew - 17-06-2009, 04:43 PM
RE: Tâgâdâmmm - salut ! - de nolazy - 17-06-2009, 06:09 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)