Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tox's junk

#17
Ok deci avusesem pe aici prin preajmă pe undeva un coment o.O but văd că a dispărut =]] şi văd că ai pus şi new stuff xD

Prima semnătură e faină. Îmi place background-ul : - ? [ oh hoollllly smth I am so 0 if I was to compare myself with ya ] . Nu ştiu ce aş putea critica, că nu am un ochi atât de bine format cât să dau o critică constructivă. Din punctul meu de vedere e reuşit. Totuşi în preajma personajului, efectele acelea [ sunt tari ] doar că mi se par acele lumini din jurul mâinii, I guess you see them, cam '' forţate ''. Uitându-mă mai atent nu se văd chiar extrem şi ultra bine. But restul m-a captivat. Şi îmi place tare mult cum se vede textu'.
A doua semnătură e mult mai reuşită ca prima, părerea mea. Deşi prima pare ceva mai clear, e într-adevăr şi mai simplă decât cea de a doua. Aceasta are un fel de... well, dunno, beauty?. E adâncă, colorată şi plină de viaţă. Background-ul is dam* cool and nice. Îmi place tare mult. Dublarea personajului respectiv îi dă o anumită nuanţă interesantă. Its like a colored shadow or smth o.O Like it . Totuşi mă întreb cum ar fi arătat fără dublură : - ? Ah btw mâna dublurii care intră oarecum în nor, de acolo de unde e '' tăiată '' îţi dă impresia că norul ăla de acolo e rupt din altă parte or smth, de parcă ai tăiat o bucată cu totul [ dublura şi norul ] Parcă e aşa într-un fel.. deplasată [ sau poate mi se pare mie ] . Îmi place oricum cum arată :]] e super xD
Ultima- e urât tipul =]] atât am de spus la '' defecte '' . În rest a ieşit foarte bine. Claritate are, efectele sunt super mişto and stuffs <3 really like it :] textul se vede bestial x: [ este semnătura mea favorită D: ]

baftă 65



Răspunsuri în acest subiect


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)