Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tox's junk

#30
@Rukia JJ - Mersi de laude, dar am mult de lucru ahead 21 Si, in mare, iti iei ps-ul, rabdarea si aia e.

@Odyssey - In ce priveste textul, daca il pun, il pun in favoarea transmiterii unui mesaj, sau de ce nu pentru intelegerea mai buna a sigului, nu cu intentia de a umple, care s-ar fi observat. Morala generala a textului o stiu, si eu o repet multor gfxeri, nu merge pus intotdeauna, si e intr-adevar mult mai usor sa nu-ti bati capul, dar consider ca cea mai buna metoda de a deprinde e sa il pun, chiar daca asta inseamna sa stric some of the work. You got a point in umplerea spatiului, am tendinta sa ma concentrez exclusiv pe focal, desi dominanta cromatica o tin de obicei sub control.(exceptie desigur ultimul sig postat, facut la plesneala). Sig-ul cu joker este, in fact, inferioar dpdv al continutului multora de aici, ce a contribuit mult la overall sunt light si colors, ca de muncit nu l-am prea muncit. Thx for the constructive critique, good to see one for a change! 10

@KawaiiS - Din nou, mersi de laude, apreciez ca ai urmarit munca. Nu chiar mandrie, dar ma bucur ca se vede totusi o evolutie, it keeps me going. ^^

_______________________________________

So, this time a photomanip. Tbh, e prima poza manipulata cap-coada si care are dimensiuni mai considerabile 21 Nu-i mare lucru, pretty basic I guess, dar de mult n-am mai stat atata la ceva in ps.

Fissure

Apreciez orice sfaturi constructive.



Răspunsuri în acest subiect


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)