Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

This is how it goes ~yaoi~ +18

#16
Miki �ncepu s? z�mbeasc? la ' amenin?area ' brunetului ?i r�nji, cum nu o f?cuse p�n? atunci. Un fel de z�mbet ' malefic ' �ncerca s? se a?eze pe chipul s?u alb, dar nu ie?ea dec�t unul inocent ?i plin de stupiditate. V?z�nd-ul pe brunet cum se dep?rteaz? de pat, nu a devenit alarmat , ci s-a ridicat la r�ndul s?u urm�ndu-l. L-a apucat de unul din bra?e ?i s-a cuib?rit c�t mai aproape de acesta.

" - Mda, merg ?i eu jos cu tine. Pot nu? Adic?, normal c? pot, chiar dac? nu �mi dai voie, tot merg. Ok? "

V?zu c? nu reac?ioneaz? �n niciun fel la gestul lui copil?ros a?a c? �ncepu s? vorbeasc?.

" - ?tii, chiar dac? ?i se pare ciudat, am mai mult? minte dec�t las s? se vad?, nu vreau s? o mai p??esc ... "

�n timp ce spuse asta capt? o expresie serioas? �ns? totul se spulber? la sf�r?itul frazei c�nd afi?? z�mbetul s?u prostesc.

" - ?i, pe unde mergem? "

Se ag??ase c�t putuse de mult de brunet, nu f?cea asta pentru a - l enerva ci mai degrab? pentru a sc?pa de plictiseal? ?i pentru c? �i pl?cea cu adev?rat cum reac?iona acesta. M?car el nu �i zicea c? este adorabil chiar dac? este imatur. �i pl?cea t?cerea de care d?dea dovad?, ?i pentru prima oar? de c�nd ajunsese s? �l cunoasc?, un g�nd �i trecu �n mine .
' Oare el cum a ajuns aici? '

Next : care vrea



Răspunsuri în acest subiect


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)