Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

H2O-Adauga apa

#6
Când a apărut, îmi plăcea, acum însă mă lasă rece. Personajele sunt oarecum clişeice şi nici actorii nu sunt străluciţi. Cleo e tipa care ezită, nu spune că-l place pe Lewis, dar e geloasă când îl vede cu Charlotte aia; e temătoare şi nehotărâtă, fără încredere în propria persoană. Emma e cu şcoala, cu notele mari, e fata cuminte care se străduieşte uneori - în preajma lui Rikky - să fie rebelă, dar nu-i prea reuşeşte. Rikky e singura fată nuanţată din serial, e rebelă - pe bună dreptate - şi nu îi este teamă să-ţi spună în faţă ce gândeşte. Atitudinea ei dură îi aduce avantaje şi dezavantaje în acelaşi timp, dar deh. Lewis e, deseori, un pămpălău. Se bâlbâie, ezită, se complace ... Zane e arogant, îmi placea chestia asta, dar cred că lui îi stă bine oricum: şi dulce şi arogant şi oricum. Apoi mai era Ace, care uneori îmi părea prea agitat sau prea calm, erau momente când nu-l puteam suferi.
Faptul că disney channel-ul dublează vocile cu altele atât de nereuştie, lipsite de nuanţă, strică oarecum serialul, dar ca să se poată uita copii la el ... îl lasă aşa ;-j



Răspunsuri în acest subiect
H2O-Adauga apa - de Magica Bloom - 20-09-2007, 01:11 AM
RE: H2O-Adauga apa - de Lye - 18-10-2007, 03:00 AM
RE: H2O-Adauga apa - de Ice_Andrei - 08-01-2008, 10:26 PM
RE: H2O-Adauga apa - de Magica Bloom - 09-01-2008, 09:23 PM
RE: H2O-Adauga apa - de Crazy~Tenshi - 02-08-2011, 10:01 PM
RE: H2O-Adauga apa - de Abbeh. - 01-09-2011, 10:41 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)