Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sanctum - original manga

#1
Deci ,dupa multe zile de amanari ,am reusit si eu sa-mi fac curaj si sa uploadez primele 3 pagini dintr-un manga pe care l-am inceput de curand ,Sanctum .

Momentan nu am timp sa scriu multe despre el ,dar pot sa va spun ca imi chinui creierii cu un site pe care vreau sa-l fac pentru Sanctum . Daca stie careva sa lucreze cu HTML il rog sa-mi trimita pm daca vrea sa ajute un n00b in materie....

Anyway... am sa editez postul mai tarziu ca descrierea personajelor , info , yadda yadda.... Coperta e pe drum ,la fel si bannerul XD ( pe drum a se citi trebuie sa treaca prin scanner apoi prin photoshop ,prin open canvas si iar prin photoshop etc ) .

Pentru inceput nu e multa actiune in paginile pe care le pun... mai degraba niste explicatii ingramadite pe o foaie... dar nu bagati in seama asta ,fiti atenti la greselile de anatomie XD .... mangaul e in engleza . Daca gasiti si greseli de gramatica nu va sfiiti sa mi le arati!

Dupa toate aburelile mele (pe care putini cred ca le-au citit) am sa dau linkurile la pagini *dies* :


Enjoy si astept multe pareri si comentarii!



Răspunsuri în acest subiect
Sanctum - original manga - de Zvingli - 18-09-2007, 10:22 PM
RE: Sanctum - original manga - de Iris - 18-09-2007, 10:42 PM
RE: Sanctum - original manga - de Zvingli - 16-12-2007, 01:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Original Index Denny 0 4.133 10-01-2010, 02:14 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)