Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

my sasusaku story

#5
deci am venit ji eo ...incep so:

"Sakura ajunse la intrarea in liceu, o cladire pe cinci nivele"-> dupa ce k mai era scoala imensa se mai afla ji pe 5 nivele?...aja se intelege k scoala era pe 5 nivele >.< so nu e bine....

"interiorul acelei cladiri"-> -> interiorul cladirii respective suna mai binisor -_|||

"Deoarece era putin distrata"-> acum mai era ji distrata>nu era timida?...deci puteai spune k "Deoarece era cu capul in norii gandinduse la primirea colegilor ei" chiar dak e mai lung nu te doare mana deci poti scrie >.<

"fata se ciocni de cineva si cazu la pamant."-> fata se ciocni de o persoana de pe hol si cazu la pamant...suna mai bine [-(


"zapada de afara "-> WTF? exista zapada ji inauntru?eh?..zapada de afara :|....logic k zapada e afara doar nu e in casa :|


"i se parea ca cel din fata ei este un inger, un vis frumos.
- Ai grija pe unde mergi!!! "-> deci uite qm strici tuh o propozitie frumoasa in loc sa o continui pe deasupra mai e ji fumata chestia q "ai grija pe unde mergi!" puteai zice"dar visele ii sunt intrerupte de vocea baiatului care o atentiona pe fata sa vada pe unde merge"
Pe deasupra ai pus multe semne de exclamare..doar nu o fi tipat aja de rau la ea nu? deci ne ajunce unu okay?


" Imi.....imi.....imi pare rau. spuse fata incet, pierzandu-se usor in ochii goi si intunecati ai baiatului." ->dha gata miam dat seama k se balbaia...incearca sa nu mai zici intruna "ochii intunecati" si "se pierdea in ei" okay? e cam fumata chestia asta


"Ce m-a apucat."-> semnul intrebarii....se intreaba ce a apucato nu?


"Dar, ochii lui. Au ceva ce ma atrag." -> fara punct puteai zice "dar ochii lui au ceva special..ce ma atrag intr-un mod ciudat" dar tuh in loc sa pastrezi o propozitie frumoasa ai stricato >.<


"dezmeticeasca bine , ca baiatul din fata ei disparuse"-> dc ai pus virgula? (:|..deja incep sa ma plictisesc (:|


In fine...tot capitolul de unde am ramas e plagiat..aceiasi chestie...sakura eleva noua..se prezinta in fata clasei...dupaia profesorul o aseaza in banca :-@....oameni buni ceva originalitate? :|



Mdea...ai fortat ceva propozitii pa'ci ..al thau e mai bun decat ce am criticat eo azi @.@ imi venea rau :-&

Ai stricat nijte propozitii aja frumoase in loc sa le dezvolti [-(
capitolul e mic...no cemment >.<

originalitatea iti lipseste...vreau ceva nou..mam plictisit ca toate fiqrile sa fie lafel (:|
Bye ji sper sa asculti de sfaturile mele

PS: dak e ceva tr un PM sau iam idul de la profil...injurama fami ce vrei nu ma int dar sa jti k tot ce fac e spre binele thau
bye^^
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu



Răspunsuri în acest subiect
my sasusaku story - de black_kriminell@ - 02-05-2009, 10:58 AM
RE: my sasusaku story - de black_kriminell@ - 02-05-2009, 01:14 PM
RE: my sasusaku story - de Annya - 02-05-2009, 06:57 PM
RE: my sasusaku story - de angel_of_love - 03-05-2009, 09:27 AM
RE: my sasusaku story - de Alany Aysee - 03-05-2009, 11:06 PM
RE: my sasusaku story - de black_kriminell@ - 04-05-2009, 07:29 PM
RE: my sasusaku story - de SoUl EaTeR - 04-05-2009, 07:56 PM
RE: my sasusaku story - de black_kriminell@ - 20-05-2009, 02:00 PM
RE: my sasusaku story - de black_kriminell@ - 17-06-2009, 10:38 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  One life...One love(a sasusaku love story) SoUl EaTeR 40 43.520 21-07-2009, 08:26 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  Stay with me!(a SasuSaku story) Just a lovely girl 9 6.761 17-05-2009, 12:17 AM
Ultimul răspuns: ***candy bar***
  Stay with me!(a sasusaku story) Just a lovely girl 6 4.736 23-02-2009, 11:34 PM
Ultimul răspuns: Hitman


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)