Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Grand Theft Auto 4 (GTA4)

#3
(23-09-2010, 12:42 AM)Kurinkita A scris: Lasand la o parte faza ca jocul costa 200RON la care mai dai tot atata pe Stories of Libery City, Am ambele in original. Imi place sa cumpar toate jocurile care mi-au placut si am considerat ca merita. Ultimele achizitii au fost Gothic 2 Gold si Arx Fatalis. Lasand treaba asta la o parte, GTA IV e un joc care merita fiecare banut. Singurul lucru care m-a enervat a fost optimizarea proasta si apelurile din 3 in 3 minute de la contacte cu "hai la o bere, biliard, darts, strip-show, sa omoram niste babe". Si cut avansezi in joc, cu atat mai multe contacte ai si devin foarte enervanti dupa un timp. Story-vise si mission-vise, e net superior la celelalte GTA-uri anterioare.

Pacat cu fazele negative de mai sus, pur si simplu taie din distractie.

Citat:1. A Huge Map like GTA SA
2. You Can create Gangs (SA)
3. Have Illegal/Legal businesses (GTA VCS)
4. Bribe Police (Godfather)
5. Much more Realistic Graphics
6. Create own Character, Voice, Clothing etc.
7. Do street crimes like steal from unsuspecting people.
8. and depending on your story line's failure and success will depend on your ending scene and fate. (True Crime LA and NYC)
Cat despre asta ^^^, it's called Saint's Row II. In mare parte exista cam tot de sus.

Thumbs up pentru ca ai cumparat GTA4 si Arx Fatalis original. Cat despre Arx , este cel mai epic RPG dupa parerea mea! Si daca l-ai cumparat pe steam, este optimizat pentru windows 7(lucru care a reprezentat un avantaj pentru mine).
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Grand Theft Auto 4 (GTA4) - de tzahranul - 17-09-2010, 12:58 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Grand Theft Auto V keisuke 2 2.925 10-07-2013, 10:17 AM
Ultimul răspuns: Azazel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)