Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Steal the manga from the user above you

#44
Well MmAaKkEeDdAa buna alegere dar orice se poate...nu/???\

Anywau mersi ka nu m-ai omorat!!!(avand i vedereca esti fantoma nici nu pot sa-ti fac nik:d)

Continuarea:
So dupa 2 saptamani de lucru ca sa ies din piramida(fara nici-o zgaretura ) am aflat de la un sfant ca ai venit in rai.M-am plimbat luni de zile prin lume in cautarea a ceva ce convoaca fantomele si am gasit in.....Mangania...glumeam am gasit ceva in China.O mica incantatie "Temnita Aurita" pt a scoate fantomele si a le atraje din orice parte a lumiiSmile
*Incantia Temnita Aurita era ascunsa dupa una dintre caramizile zidului chinezesc so...long time..i know dar ce nu faci tu pt o manga(muulte4 )
So cand am gasit-o(abia am gasit-o) am deschis-o si am citit ceva chinezesc pe o hartie ingalbenita de timp.Asa ca un vartej mare de aur s-a deschis si te-a atras pe ine din cer fara ca vreun inger sa te poata tina pupic Well ti-am luat manga in mana si am ascuns-o bine intre haine apoi am spus o parola secreta in gan si vartejul s-a inchis.Fara sa stii parola n poti sa iesi nici daka esti fantome 10 avan in vedere ca exista pest 100 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 de cuvinte 21
24 well te-am lasat acolo confuza si am coborat in Atlantida (insula mitologyka ascunsa pe SUB ocean)
Well am pus toate animalele in ocean sa ma pazeasca (stai ca nu am precizat numele oceanului==are legatura cu Atlantida 10 aika ATLANIDA10)
Shi m-am apukat e citit in continuare manga :
\/_\/ citesc.... Nu stii ce pierzy 10

edit:Chiar nu se mai incumeta nimeni sa-mi fure manga?Mai bine fac copii 4 glumeam...nu as impartasi manga asta cu voi pt nimik in lume 2121212121



Răspunsuri în acest subiect
Steal the manga from the user above you - de Lye - 08-09-2007, 09:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Guess the described user Lover 6 3.818 29-07-2009, 04:46 AM
Ultimul răspuns: Lye
  The next user killedhero 1 2.304 31-01-2009, 07:05 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)