Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The rooms

#1
Camera mea in care astept ..
Parca acum pentru prima data as vedea lumina, as realiza ca sunt viu, ca-mi pot tari viata mizera independent de tine, parca as renaste din cenusa ta si ma intreb mereu �â��žsi daca ...�â���.
Stiu, nu rade, stiu .. ah .. aceeasi ai ramas, acelasi ras ce ma bantuie, ma excita si ..acelasi ras ce mi-a adus sfarsitul, stiu .. lasa-ma, mi-ai spus-o de atatea ori, am retinut lectia cea mai importanta, nu vezi ca sunt la picioarele tale asa cum cred ca ai planuit-o inca de la inceput ; ma tarasc in fata ta, in vascozitatea asta rosie ... Ma privesti de acolo, rece, absenta, de parca nu m-as fi obisnuit cu gheata, de parca nu as stii ca asa esti tu ... fara efort, fara masca, desi ...
Da, lasa-ma, poti sa ma certi acum ... poti sa faci ce vrei cu umbra mea, nu mai am nevoie de mine, am renuntat de mult in favoarea ta si tu tot atat imi oferi?
Incep sa cred ca esti limitata in puteri, te credeam altfel, credeam ca te poti bucura mai mult de agonia mea decat prin inerenta ... fie cum vrei tu, nu mereu a fost asa?
Cat de gri e incaperea, cat de departe, cat de moarta ... seamana cu tine Iubito. Iubito. Iubito. Propozitie intr-un singur cuvant, sunet blestemat ce mi se articuleaza si-mi ramane in gat, ma sufoc! Iubito.
[Imagine: smoke.gif]  It`s not God I hate, it`s his fan club i can`t stand... [Imagine: sm_upset.gif]
                              << A Slaker`s Point  >>



Răspunsuri în acest subiect
The rooms - de Shin - 08-09-2007, 03:30 PM
RE: The rooms - de Shin - 13-09-2007, 09:15 PM
RE: The rooms - de Shin - 17-09-2007, 04:58 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)