Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste si sex! [+18] [hentai]

#7
Ca de obicei pruncii misuna cand dau peste ceva sex deplorabil descris.

Draga autoare obsedata de + , cati ani ai mataluta? Mai mult de 12 nu-ti dau.
Sincer, mi s-a intors stomacul pe dos citind acest fic. Mami, daca n-ai avut parte nici de primul sarut, la ce te apuci sa scrii hentai? Daca urla hormonii in tine, ia-ti niste petece de haine pe tine si du-te putin pe afara, ca sigur se gaseste vreo-unu' sa te scape de problema. T.T

Citat:-Ahh... patrunde-ma...Acum!
In primul rand, un fic nu se incepe cu dialog! Ii trebuie o introducere, eventual o descriere, ceva care sa atenueze intrarea brusca in actiune! La tine e exact pe dos!
Citat:Ma numesc Karina,am 18 ani,si lucrez intr-un local de noapte.
Aham, deci asa te-a invatat pe tine invatatoare sa incepi compuneri. Sincer, si cliseicele propozitii de introducere "Este vara. Afara este frumos." sunt cu mult mai bune decat fraza ta.

Citat:Ma numesc Karina,am 18 ani,si lucrez intr-un local de noapte. Si imi placea,stiu ca nu va vine sa credeti, dar imi face placere sa ma culc cu toti barbatii. In seara asta am pus ochii pe un barbat in varsta de aproximativ 30 de ani. Ma indrept spre masa lui si ma asez acolo. Acesta ma priveste cu o pofta nebuna, poate e de vina corsetul pe care il port si fusta apreoape minuscula. Parul meu rosu,in club, semana cu un mov inchis.
Tu cate carti ai citit la viata ta? Sunt sigura ca poti sa le numeri pe degetele de la o mana, nu-i asa?
Si doamna ta profesoara de romana, nu te-a invatat si ea despre timpurile verbelor? Nu te-a invatat ca intr-o compunere trebuie sa aibe si ele o anumita continuitate? Ca nu trebuiesc aruncate ca niste resturi pe langa cosul de gunoi? Nu te-a invatat, nu? Mare pacat..

Deci ai un coctail de timpuri in "capitolul" tau, care apropo, nici nu se poate numi capitol la cat de kilometric este, poate ca prolog este mai adecvat... Ori o tii pe trecut, ori pe prezent! Ori nu mai scrii deloc! E si asta o optiune sa stii...eu nu-ti zic nimic, doar iti prezint ofertele. ^___________^
Citat:Ajunsi acolo,il trantesc pe pat si incep sa-l descotorosesc de hainele, care stateau in calea placerilor noastre trupesti.
Ti se pare o descriere demna de un fic? Ti se pare o expresie buna in acest context? Mie nu mi se pare deloc. T.T Si mai ai si pretentii de hentai..pff

Citat:Ajunsi acolo,il trantesc pe pat si incep sa-l descotorosesc de hainele, care stateau in calea placerilor noastre trupesti.
Dupa ce i-am indepartat toate hainele,el facand la fel cu ale mele
Repetitie.Tocmai ai zis acum o secunda ca "l-ai descotorosit de haine", acum zici din nou? Tsk Tsk Tsk
Citat:El m-a asezat sub el
Again, repetitie.
Citat:a inceput sa-mi linga zona intima Dupa cateva minute,in care acesta mi-a lins zona intima,
Iti place sa repeti cuvintele "lins" si "zona intima", nu? E cul sa repeti cuvintele astea, nu?
Citat:provocandu-mi o placere enorma. Gemetele mele de placere se auzeau in toata camera
Ahh, placere, placere...e misto sa-ti provoace unu' placere, nu? Asa ai citit tu ca simt fetele, nu? T.T Si in caz ca nu te-ai prins, e repetitia, again.

Citat:Ajungand la zona intima, am inceput sa ii satisfac placerile, lingandu-i cu pofta zona intima. Din gura lui ieseau gemete dn ce in ce mai intense. Dupa cateva clipe in care eu i-am satisfacut placerea orala,
Again, mai multe placeri...Banuiesc ca ai citit si cum se simt baietii, ca sa nu fi rasista...Esti impartiala, tzumpi, te inteleg perfect...

Citat:Gemetele mele de placere se auzeau in toata camera. Peste cateva minute, eu m-am asezat peste el sarutandu-i muschii sai bine conturati. Ajungand la zona intima, am inceput sa ii satisfac placerile, lingandu-i cu pofta zona intima. Din gura lui ieseau gemete dn ce in ce mai intense. Dupa cateva clipe in care eu i-am satisfacut placerea orala, acesta, s-a asezat peste mine patrunzandu-ma puternic. Gemete de placere se auzeau ca un ecou in cameraputin mobilata.
Nu prea ai multe expresii in vocabularul ala al tau, legate de sex, din cate observ...asta denota cat de neexperimentata esti. Papusa mica si obsedata, la ce te-ai apucat tu sa scrii un hentai cand tu esti paralela cu asa ceva? Esti nerabdatoare mamica, nu mai poti sa astepti pana o sa-ti vina si tie randu'? Tsk tsk tsk, in loc sa-ti vezi de copilaria ta, tu te grabesti sa cresti...deaia se duce tara de rapa, toti copchii viseaza numai sex in loc sa-si vada de copilaria lor..pacat..

Si inca o chestie, dupa semnele de punctuatie lasa si tu un minuscul spatiu, nu cumva sa inceapa si ele sa faca sex cu [ , ] cuvintele T.T

Ca niste concluzii asa, totusi...

Nu ai descriere deloc. Si ceea ce ai incercat tu pe acolo este vai si amar, mai proasta ca o compunere de clasa a 2-a.
Figurile de stil sunt absolut inexistente, dar le inteleg saracele de ce au luat-o la fuga.
Numai actiune prost descrisa in tot capitolul.
Capitolul este mai degraba prolog, dupa parerea mea.
Talentul tau este aproximativ egal cu multimea vida. Nu ai vocabularul adecvat pt a scrie fic-uri, mai ales pentru a descrie o scena de sex. Timpurile le faci varza varza varza. Descrierea e la pamant. Se observa usor ca n-ai citit 2 romane la viata ta. T.T

Nu-ti urez succes, pt ca sincer nu vad ce-ai putea imbunatatii peste noapte.
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste si sex! [+18] [hentai] - de SoUl EaTeR - 19-04-2009, 11:38 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Crynu. xD - 19-04-2009, 11:42 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Flash - 19-04-2009, 11:54 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Mabel - 20-04-2009, 03:28 AM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Alexi - 20-04-2009, 09:47 AM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Annya - 20-04-2009, 11:27 AM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Jasmine - 20-04-2009, 04:02 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de ~Zollitha~ - 20-04-2009, 04:14 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de ***candy bar*** - 10-05-2009, 10:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dragoste interzisa [+16] [hentai] Storymaker 3 5.181 20-02-2009, 10:38 AM
Ultimul răspuns: Storymaker


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)