Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste si sex! [+18] [hentai]

#3
ok then. Of frate :))

Citat:-Ahh... patrunde-ma...Acum!
Bun, aceasta fraza m-a lasat ceva de genul O.o dar fie, recunosc ca ideea este frumusica, dar cum sa-ti spun, cateodata si cuvintele trrebuie masurate in doze mici daca ma inelegi, adica iti inchipui ca asta, fragemntul asta mititel nu este in nici un caz un capitol de fik, mai mult un fragment scris pe o foita sau direct in topic, depinde de preferinte.
Ma intreb cat ti-a luat. Adevarul este ca se vede clar ca nu te-ai sinchisit sa pui fraze mai cantarite, inteligente alea alea. Cum spuneam ai multe lucruri de corectat, poate chiar prea multe. In fine, nu inteleg cum va vine sa scrieti hentai asa de...expert sa zic, da asta e cuvantul.
Oricum, titlul este oarecum ciudat si imi inspira ceva, nu pot sa descriu dar pot sa te fac sa intelegi. Ma duce cu gandul la o telenovela romaneasca de prost gust, cu niste fete d`alea cu cizmele negre si pantaloni negri din poliester. >_> care stau pe la cotloane.
Oarecum, nu prea este ceva original, nu m-a inveselit nici nu m-a facut sa vreau mai mult, nush, adica a fost ceva asa banal amestecat cu suspans.
Nevermind, cum spuneam dragut, dar mai original poate. La punctul descriere nu stai chiar foarte bine, fiindca teoretic se descrie din plin la hentai, sooo sorry dar mai ai un drum lung pana la a scrie un hentai in toata regula, ceva bun de calitate si original.
Descrerile actuale sunt de prost gust, ma simt cam la un film unde exista astfel de scene.

gambatte
-



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste si sex! [+18] [hentai] - de SoUl EaTeR - 19-04-2009, 11:38 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Crynu. xD - 19-04-2009, 11:42 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Flash - 19-04-2009, 11:54 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Mabel - 20-04-2009, 03:28 AM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Alexi - 20-04-2009, 09:47 AM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Annya - 20-04-2009, 11:27 AM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Jasmine - 20-04-2009, 04:02 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de ~Zollitha~ - 20-04-2009, 04:14 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de ***candy bar*** - 10-05-2009, 10:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dragoste interzisa [+16] [hentai] Storymaker 3 5.177 20-02-2009, 10:38 AM
Ultimul răspuns: Storymaker


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)