Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste si sex! [+18] [hentai]

#1
Capitolul I

-Ahh... patrunde-ma...Acum!
Acestea erau cuvintele spuse in fiecare seara de mine, fiecarui barbat care imi trecea prin pat.
Ma numesc Karina,am 18 ani,si lucrez intr-un local de noapte. Si imi placea,stiu ca nu va vine sa credeti, dar imi face placere sa ma culc cu toti barbatii. In seara asta am pus ochii pe un barbat in varsta de aproximativ 30 de ani. Ma indrept spre masa lui si ma asez acolo. Acesta ma priveste cu o pofta nebuna, poate e de vina corsetul pe care il port si fusta apreoape minuscula. Parul meu rosu,in club, semana cu un mov inchis.
-Buna iubire! zic eu zambindu-i provocator.
Acesta se uita la mine,si dupa cateva secunde,se apropie de mine si incepe sa ma sarute violent pe gat. Vazand asta,ma aplec si ii soptes la ureche sa ma insoteasca in camera. Acesta,m-a urmat forte multumit de mine. Ajunsi acolo,il trantesc pe pat si incep sa-l descotorosesc de hainele, care stateau in calea placerilor noastre trupesti.
Dupa ce i-am indepartat toate hainele,el facand la fel cu ale mele.El m-a asezat sub el,incepand sa ma sarute pe gat pana in zona bazinului.Ajuns acolo,acesta si-a scos limba la iveala si a inceput sa-mi linga zona intima Dupa cateva minute,in care acesta mi-a lins zona intima, si-a introdus limba, provocandu-mi o placere enorma. Gemetele mele de placere se auzeau in toata camera. Peste cateva minute, eu m-am asezat peste el sarutandu-i muschii sai bine conturati. Ajungand la zona intima, am inceput sa ii satisfac placerile, lingandu-i cu pofta zona intima. Din gura lui ieseau gemete dn ce in ce mai intense. Dupa cateva clipe in care eu i-am satisfacut placerea orala, acesta, s-a asezat peste mine patrunzandu-ma puternic. Gemete de placere se auzeau ca un ecou in cameraputin mobilata. Dupa o ora fierbinte acesta a cazut frant langa mine, respirand scadat.
Read my fics: One life One love ( a sasusaku love story) (finished): http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=3807
Psihologia dragostei: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4333
Love or Blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4471 ( lasati si un com, arigatou)
[Imagine: Jana_sig.png]



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste si sex! [+18] [hentai] - de SoUl EaTeR - 19-04-2009, 11:38 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Crynu. xD - 19-04-2009, 11:42 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Flash - 19-04-2009, 11:54 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Mabel - 20-04-2009, 03:28 AM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Alexi - 20-04-2009, 09:47 AM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Annya - 20-04-2009, 11:27 AM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de Jasmine - 20-04-2009, 04:02 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de ~Zollitha~ - 20-04-2009, 04:14 PM
RE: Dragoste si sex!(hentai +18) - de ***candy bar*** - 10-05-2009, 10:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dragoste interzisa [+16] [hentai] Storymaker 3 5.170 20-02-2009, 10:38 AM
Ultimul răspuns: Storymaker


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)