Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

'Sup, dudes and dudettes(si cei nehotarati)!

#1
Konnichi wa!
Usagi desu. Dar bsicly mi se zice, Bunny, Iepurica, BB sau Nyappy...i don't really care which one.
Age: i preffer to think i'm ageless but i'm actually 14(in 20 de zile 15)
Likes: Anime, bishies, yaoi, manga, cafea, ciocolata, "De veghe in lanul de secara", sa desenez, shonen-ai, more bishies, sa rad, introurile de la melodii, propozitiile care incep cu "lol", "genial", "D'uh", "tu", blogging, Psp-dono, Pc-sempai, Ipod-kun, Usami-chan-varianta in miniatura, roz, si impaiata a lui Usagi-chan a.k.a. eu, horror movies, orice manga scrisa de Minami Haruka(the great lady of yaoi), more bishies,randomness, wierd/indie stuff, rock music, insigne(mania mea), shopping, dulciuri,South Park,Family guy and other American Crap,Japan&co,fraza "Foolish little brother, why are you so weak?[...]You lack hatred[...something...]"etc.
Things that leave me in dispair: Being called paranoid(although i am), sa pierd, sa recunosc ca am gresit, When i messed up just a lil' but people make a big deal out of it, sarmale, yuri/shojo-ai(i just can't), cand se zice ca sunt PREA optimista, the Pitzi& the Coca, ploaie, zapada, chimia si biologia,etc.
Dreams, goals,aims: Find the perfect manga, become a mangaka, write the perfect manga...but for now just: sa invat japoneza bine
Pai...doar atat fiindca m-am plictisit de scris, daca e ceva intrebati...
Nyappy!Yaoi on!



Răspunsuri în acest subiect
'Sup, dudes and dudettes(si cei nehotarati)! - de Bad Bunny - 16-04-2009, 12:35 AM
Re: - de Zuppy - 16-04-2009, 12:35 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)