Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pico

#2
Uite-ma si pe mine pe aici..si vai cu ce anime yaoi incep si eu sa-mi spun parerea21. Am observat ca nimeni nu a spus nimic despre acest anime, insa ma indoiesc ca suntem singurele care l-au vazut, dar sa revin la anime: Imi place grafica chiar foarte mult si pot spune ca este un yaoi reusit cel putin din acest punct de vedere. Povestea nu este foarte complexa asta pentru ca anime-ul se concentreaza mai mult pe relatiile sexuale ale lui Pico cu personajele care apar pe parcurs, dar asta nu inseamna ca m-as putea plictisi vreodata la el. Mie una mi-a placut foarte mult acest anime yaoi in special pentru pico care este asa kawai:X si evident pentru scenele yaoi 65 (nu incurajez relatiile cu/dintre copii 29 , insa anime-ul e destul de reusit). Nu il recomant pentru toata lumea pentru ca trebie sa-ti placa hardcore yaoi, mie mi-a placut si tnx pt k mi-ai spus de el >4< 4
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Pico - de nolazy - 02-04-2009, 11:14 AM
RE: Pico - de myuu - 14-04-2009, 08:47 PM
RE: Pico - de DeDal N. - 05-09-2010, 11:05 PM
RE: Pico - de Twisted - 07-09-2010, 04:35 PM
RE: Pico - de Dies ist Krieg - 05-01-2011, 08:03 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)